Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kompresy niejałowe

Kompresy niejałowe znajdują zastosowanie wówczas, gdy rana zostanie uprzednio odpowiednio zdezynfekowana. Najczęściej wykorzystywanym materiałem przy produkcji tego rodzaju kompresów jest bawełna. Kompres powinien zostać wykonany w taki sposób, aby nie wydostawały się z niego nitki. Dzięki zachowaniu odpowiedniej miękkości, można go właściwie uformować, nadając tym samym kształt odpowiednio dopasowany do znajdującej się na ciele rany. Kompresy gazowe niejałowe mogą Państwo zakupić w sklepie internetowym oddychasz.pl. 


Zastosowanie kompresów gazowych niejałowych

W naszym sklepie można dokonać zamówienia kompresów z gazy niejałowych w różnych rozmiarach. Uzależnione jest to od indywidualnych potrzeb Klientów. Kompresy wykonane zostały z gazy bawełnianej. Brzegi produktu posiadają podwójne podbijanie. W rezultacie podczas użytkowania nie wysuwają się żadne nitki. Po wyjałowieniu opatrunek może być wykorzystywany przy opatrywaniu ran. Z tego też powodu doskonale sprawdza się w warunkach ambulatoryjnych, a także na oddziałach zabiegowych i blokach operacyjnych. Posiadamy także kompresy gazowe niejałowe, które są dostępne również w postaci z nitką kontrastującą w promieniach RTG. Takie rozwiązanie pozwala na szybką identyfikację kompresu pozostawionego w polu operacyjnym. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie poprawiające komfort użytkowania produktu.


Kompresy z gazy niejałowe - asortyment medyczny ze sklepu oddychasz.pl

Kompresy gazowe niejałowe poddać można procesowi sterylizacji. Zwykle robi się to poprzez zastosowanie pary wodnej, tlenku etylenu lub radiacyjnie. Czynność należy wykonać bezpośrednio przed nałożeniem na ranę. Po przejściu takiej procedury produkt doskonale nadaje się do opatrywania różnego rodzaju ran, zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i w domu. W taki sposób przygotowane kompresy skutecznie chronią skórę przed różnymi uszkodzeniami i zabrudzeniami. Sprawdzą się także do opatrywania ran o dużej powierzchni. 

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu internetowego oddychasz.pl? Ponieważ nasze kompresy charakteryzują się dobrą jakością wykonania oraz zastosowanych materiałów. Jesteśmy przekonani, że produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto zadbać o to, by w domowej apteczce nigdy nie zabrakło odpowiednich środków medycznych. Nigdy bowiem nie wiadomo kiedy pojawi się ten moment, w którym okażą się one niezbędne. Najlepiej dokonywać zakupów w pewnych i sprawdzonych miejscach, którym zaufała już duża liczba zadowolonych odbiorców. Taki właśnie jest sklep internetowy oddychasz.pl. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo użytkowania oraz bardzo atrakcyjne ceny.