Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Inhalatory i nebulizatory

Inhalacje stanowią bardzo dobrą formę leczenia chorób układu oddechowego. Dobre jakościowo inhalatory potrafią przynieść wiele korzyści dla zdrowia. Inhalatory pneumatyczne, inaczej zwane tłokowymi, są najbardziej popularne i można dzięki nim podawać drogą nebulizacji wszystkie dostępne leki i inne substancje, które przeznaczone zostały do leczenia metodą wziewną. W takim przypadku nie występują również żadne ograniczenia ze względu na wiek Pacjenta. Dlatego też w ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl, znalazły się zarówno inhalatory dla dzieci, jak i inhalatory dla dorosłych. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie wykonane zostały z dobrych jakościowo materiałów i zachowaniem największej staranności. Dzięki temu każdy z naszych Klientów zyskuje pewność, że otrzyma produkt, który z powodzeniem będzie mógł wykorzystywać przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych profesjonalnych inhalatorów.

Filtr powietrza (5 szt.) do inhalatora Omron C28P
Produkt dostępny na zamówienie
Filtry Innospire Respironics (4 szt.)
Produkt dostępny na zamówienie
Inhalator Home Neb
Produkt dostępny na zamówienie
Inhalator InnoSpire Elegance
Inhalator InnoSpire Elegance
Produkt dostępny na zamówienie
Inhalator InnoSpire Essence
Inhalator InnoSpire Essence
Produkt dostępny na zamówienie
Inhalator Omron DuoBaby
Inhalator Omron DuoBaby
Produkt dostępny na zamówienie
Inhalator Sami the Seal
Inhalator Sami the Seal
Produkt dostępny na zamówienie

Profesjonalny inhalator dla każdego

Inhalatory elektryczne, tłokowe lub inne wykorzystywane przez Pacjentów, służą przede wszystkim do terapii schorzeń dróg oddechowych. Może to dotyczyć zarówno zwykłych infekcji, jak również poważniejszych chorób przewlekłych, takich jak na przykład astma. Nebulizacja wykazuje również doskonałe działanie profilaktyczne, dlatego z powodzeniem może być stosowana nawet w przypadku osób zdrowych. Pomaga wzmocnić organizm w okresie jesienno-zimowym. Stosowanie inhalatora w tym celu jest więc bardzo wskazane. Dotyczy to przede wszystkim dzieci, które najbardziej narażone są na częste infekcje górnych dróg oddechowych. To właśnie dla nich w ofercie naszego sklepu zostały przewidziane specjalne inhalatory dla dzieci. Wygląd inhalatora pediatrycznego został tak dobrany, by spełniał oczekiwania stawiane przez małych pacjentów. Dzięki temu dzieci są spokojniejsze oraz chętniej korzystają z terapii. Urządzenie swoimi parametrami nie ustępuje profesjonalnym produktom, stosowanym w terapii osób dorosłych.

Najlepsze inhalatory w atrakcyjnych cenach

Niskiej jakości inhalatory nie są w stanie rozbić leku do żądanej postaci mgiełki. Dodatkowo po kilku użyciach spada ich wydajność. Dlatego korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Produkty dostępne w sklepie oddychasz.pl, posiadają znakomite parametry techniczne, które gwarantują powodzenia każdej terapii. Asortyment dobrze sprawdza się zarówno w przypadku zastosowań domowych jak i instytucjonalnych. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości sprawia, że urządzenie będzie pracować bezawaryjnie przez wiele lat, zachowując wszystkie swoje walory użytkowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu. Profesjonalny personel chętnie doradzi Państwu w dokonaniu trafnego wyboru, z którego każdy nasz Klient będzie zadowolony. Zapraszamy do kontaktu.