Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wisp Pediatric

W ofercie sklepu oddychasz.pl posiadamy również maski CPAP, które dedykowane zostały najmniejszym pacjentom. Problem bezdechu może dotyczyć osoby w każdym wieku. Najmłodsi pacjenci stanowią grono bardzo wymagających klientów, mają bowiem swoje jasno sprecyzowane wymagania. Maska Wisp Pediatric została stworzona z myślą o ich zaspokajaniu. Wysokiej jakości produkt mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego właściwościami.

Maska Wisp Pediatric – odpowiada na potrzeby dzieci

Maska Wisp Pediatric o specjalnym, przyjaznym wyglądzie, dopasowanym do potrzeb dzieci przeznaczona jest dla pacjentów pediatrycznych. Przy jej tworzeniu zwrócono uwagę przede wszystkim na elementy mające ogromne znaczenie dla najmłodszych. Chodzi głównie o zapewnienie szerokiego pola widzenia oraz nieograniczania swobody ruchu. Maska Wisp Pediatric jest także niezwykle komfortowa w noszeniu, dobrze przylega do twarzy dziecka i nie powoduje nadmiernego ucisku. Dzięki temu dziecko nosi ją chętnie, co przynosi pozytywny efekt w postaci dobrych wyników terapii. W masce zastosowano wiele przydatnych funkcji, takich jak na przykład pokrętło korekty wycieku. Za jego pomocą można dokonać odpowiedniego dopasowania maski bez konieczności jej ściągania z twarzy dziecka. To szczególnie przydatna funkcja w momencie, gdy dziecko zaśnie i nie chcemy go budzić.

Maska Wisp Pediatric – komfort, wygoda, prostota

Maska Wisp Pediatric zapewnia dzieciom pełną swobodę ruchów i szerokie pole widzenia. Dzięki temu najmłodsi mogą w pełni oddać się swoim codziennym czynnościom i nie koncentrować swojej uwagi na przeprowadzanej terapii. W przypadku dzieci stanowi to niezwykle ważny element, jest to bowiem zdecydowanie bardziej przystępna forma leczenia. Oferowane przez nas produkty są w pełni sprawdzone i bezpieczne. Bez obaw możesz stosować je u swojego dziecka. Widoczne rezultaty można osiągnąć w szybki sposób. Maska Wisp Pediatric znacząco wspomoże proces niwelowania objawów bezdechu, zapewni dziecku zdrowy i mocny sen oraz poprawi jego samopoczucie.