Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do kolostomii Mio

Nasz aktualny asortyment obejmuje setki produktów przeznaczonych do użytku zarówno w placówkach medycznych, jak i w domowych warunkach. Wśród nich znajdziesz między innymi worki do kolostomii Mio, czyli artykuły dedykowane pacjentom z wyłonioną stomią z jelita grubego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych wyrobów medycznych i złożenia zamówienia!

Worki do kolostomii Mio – najważniejsze informacje

Czym są proponowane worki do kolostomii Mio? Podobnie jak i pozostałe tego typu artykuły dostępne w naszym aktualnym asortymencie, tak i oferowane produkty są po prostu specjalistycznymi pojemnikami przeznaczonymi do zbiórki treści jelitowej (kału). To rozwiązanie dedykowane pacjentom, którzy z różnych powodów musieli przejść resekcję odbytnicy – dzięki kolostomii układ pokarmowy może nadal prawidłowo funkcjonować.

Worki do kolostomii są dostępne w wersji jednoczęściowej (wyrób medyczny stanowi jedność) i dwuczęściowej, czyli z płytką i zbiornik są osobnymi elementami. W drugim przypadku regularna wymiana wymaga jedynie zamiany worka na nowy – pozostała część sprzętu stomijnego może być zakładana od nowa rzadziej, zazwyczaj co kilka dni. To znacznie ułatwia i przyspiesza codzienną obsługę stomii.

Poznaj bliżej worki do kolostomii Mio

W sklepie oddychasz.pl dobrze wiemy, jak ważny jest komfort pacjentów z wyprowadzoną stomią. Właśnie dlatego w naszym aktualnym asortymencie znalazły się worki do kolostomii Mio, które są cenione wśród naszych klientów za wytrzymałość, pojemność, szczelność, dyskrecję noszenia i wygodę. Są również higieniczne – zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chronić przed wyciekiem treści jelitowej i wydobywaniem się nieprzyjemnych zapachów, a gromadzona w nich zawartość jest rozkładana równomiernie.

W tej kategorii znajdziesz worki do kolostomii Mio w wersji przezroczystej, szarej i cielistej. Możesz zdecydować się na model zamknięty, skutecznie zatrzymujący zawartość w środku, albo zamówić artykuł otwarty. Drugie rozwiązanie polecane pacjentom, którzy zmagają się z biegunkami. Odpowiednia konstrukcja pozwala na szybkie i bezproblemowe opróżnienie worka do kolostomii Mio bez konieczności zdejmowania i wymiany sprzętu stomijnego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z zakupem odpowiednio produktu – zachęcamy do kontaktu z zespołem oddychasz.pl.