Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pieluchomajtki Seni

Pieluchomajtki Seni sprawdzą się w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu. Taki stan bardzo często dotyka osoby w podeszłym wieku. To bardzo dobra alternatywa dla wkładek chłonnych, wyróżniająca się wygodą w codziennym użytkowaniu oraz faktem, iż produkt pozostaje niezauważalny pod ubraniem. W ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl posiadamy wysokiej jakości asortyment renomowanej marki Seni. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z produktami. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz pełne zadowolenie.

Wysokiej jakości pieluchomajtki Seni

Pieluchomajtki Seni dla dorosłych należą do podstawowych artykułów higienicznych wykorzystywanych przez pacjentów zmagających się z dolegliwością nietrzymania moczu. Z produktu skorzystać mogą także osoby obłożnie chore, stale leżące w łóżku oraz cierpiące na różnego rodzaju schorzenia, które skutkują popuszczaniem moczu, takie jak na przykład stwardnienie rozsiane, udar mózgu, choroba Parkinsona lub choroba Alzheimera. Dobór odpowiednich pieluchomajtek zależny jest w głównej mierze od stylu życia konkretnej osoby, jej aktywności oraz stopnia nietrzymania moczu. Produkt musi posiadać także właściwy rozmiar. Marka Seni oferuje zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie rozmiar. W asortymencie znajdują się pieluchomajtki Seni M, pieluchomajtki Seni L, pieluchomajtki Seni XL. Właściwy rozmiar najlepiej dobrać poprzez wykonanie pomiaru obwodu bioder. To bardzo ważny element przed zakupem, ponieważ pieluchomajtki nie powinny być ani za luźne, ani za ciasne. W pierwszym przypadku mogą bowiem powodować wyciek i prowadzić do zabrudzenia odzieży, w drugim natomiast stanowić ryzyko powstawania otarć czy odparzeń. Warto nabyć większe opakowania. Polecamy pieluchomajtki Seni 30 szt., które cechuje atrakcyjna cena i bardzo wysoka jakość.

Atrakcyjna cena i wysoka jakość

W ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl przygotowaliśmy szeroką ofertą najlepszych jakościowo produktów, dzięki którym zapewnić można odpowiednią higienę dla osób dotkniętych różnego rodzaju schorzeniami. Proponujemy między innymi Seni pieluchomajtki L, Seni pieluchomajtki M oraz pampersy dla dorosłych w rozmiarze 4. Znajdujące się w asortymencie produkty zostały wykonane z przewiewnego, naturalnego materiału, dzięki czemu gwarantują nie tylko właściwe absorbowanie wilgoci, ale również skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy. W rezultacie chory może czuć się niezwykle komfortowo. Pieluchomajtki Seni to również wyjątkowo atrakcyjna cena. Bardzo korzystny jest zakup większych opakowań. Należy pamiętać również o tym, że pacjenci z dolegliwościami związanymi z nietrzymaniem moczu mogą ubiegać się o zwrot części poniesionych kosztów. Refundacja dotyczy również produktów, takich jak pieluchomajtki Seni. Wówczas cena ich zakupu jest zdecydowanie niższa. Pacjent musi w tym przypadku posiadać ubezpieczenie społeczne oraz skierowanie na zakup pieluchomajtek wystawione przez lekarza.