Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Materiały opatrunkowe

Dostępne opatrunki można podzielić ze względu na charakter rany, do której zostały one przeznaczone. Na rynku spotyka się więc materiały opatrunkowe wykonane z różnego typu materiałów. W ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl mogą Państwo znaleźć szeroki asortyment produktów, w tym między innymi taśmy opatrunkowe, plastry, opaski elastyczne lub kompresy. Wszystkie produkty wykonane zostały z zachowaniem wysokich standardów, dlatego można z powodzeniem wykorzystywać je do opatrywania różnego rodzaju ran. Serdecznie zapraszamy do pełnego zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości środki i materiały opatrunkowe

Do właściwego zabezpieczenia opatrunków przyda się dostępna w naszym sklepie internetowym taśma opatrunkowa Elastopor. Można dokonać jej zakupu w kilku rozmiarach, w zależności od potrzeb stawianych przez Klientów. Taśma opatrunkowa ma odpowiednią strukturę, która zapewnia paroprzepuszczalność. W rezultacie zapewniona jest odpowiednia wymiana gazowa pomiędzy skórą i opatrunkiem. Oferowane przez nas taśmy opatrunkowe idealnie dopasowują się do ciała, gwarantując wygodę oraz komfort noszenia. Posiadamy również wykonane z włókniny przylepce. Świetnie sprawdzą się przy mocowaniu opatrunków oraz zabezpieczania drenów, rurek medycznych i cewników. Przylepce stanowią niezbędne wyposażenie na oddziałach szpitalnych.

Do niewielkich skaleczeń, otarć i rozcięć warto wykorzystać plastry włókninowe z opatrunkiem. W ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkt, który wyposażony został w chłonny wkład, chroniący ranę przed wpływem czynników zewnętrznych.


Środki i materiały opatrunkowe do wielu zastosowań

Środki i materiały opatrunkowe dostępne w asortymencie oddychasz.pl, mogą zostać wykorzystane w różnorodnych celach. Polecamy m.in. uniwersalne opaski elastyczne, wykonane z bezpiecznego dla skóry materiału. Opaska dobrze przepuszcza powietrze, jest lekka i trwała. Odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając duży poziom wygody. Można ją stosować wielokrotnie, a utrzymanie jej w należytej czystości nie przysparza użytkownikom żadnego problemu. Zastosowanie produktu może być bardzo szerokie. Dobrze sprawdza się jako element podtrzymujący różnego rodzaju opatrunki nieprzylepne, a także przy terapii, której celem jest wspomaganie krążenia żylnego. Materiały opatrunkowe w postaci opaski elastycznej, dobrze sprawdzają się do zapewnienia lepszej stabilizacji przy uszkodzeniach o charakterze kostno-stawowym. Docenią go również osoby aktywne fizycznie, które regularnie uprawiają sport. Opaska sprawdzi się także jako dodatkowe zabezpieczenie powłok skórnych dla osób po przebytych operacjach.

Przy wyborze środków i materiałów opatrunkowych warto stawiać na najwyższą jakość. Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się w domach, oddziałach szpitalnych, placówkach medycznych. Nasz asortyment charakteryzuje również atrakcyjna cena, dzięki czemu produkty dostępne są dla wszystkich Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani świadczonymi przez nas usługami.