Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Produkty jednorazowe

Dostępne w tej kategorii produkty jednorazowe znajdą zastosowanie w każdej placówce medycznej i ośrodkach opieki. Jak sama nazwa wskazuje – to artykuły medyczne przeznaczone do jednorazowego stosowania, dzięki czemu pozwalają zachować maksimum higieny i bezpieczeństwa w trakcie opieki nad pacjentem. Zachęcamy do poznania się z ofertą przygotowanych produktów i złożenia zamówienia.

Sprawdź naszą ofertę artykułów jednorazowych medycznych!

Z myślą o klientach naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy w Oddychasz.pl bogaty wybór najwyższej jakości produktów jednorazowych, wśród których znajdziesz przede wszystkim filtry bakteriologiczne, cewniki do odsysania w wielu rozmiarach oraz profesjonalne artykuły urologiczne, które sprawdzają się u pacjentów z dolegliwościami i chorobami układu moczowego. Aktualny asortyment obejmuje na przykład baseny i kaczki sanitarne, cewniki zewnętrzne nieprzylepne i samoprzylepne oraz wewnętrzne (różne typy). Dodatkowo przygotowaliśmy również paski mocujące, worki do zbiórki moczu o wielu pojemnościach, a także wieszaki, obwody pasywne i wiele innych artykułów jednorazowych medycznych w korzystnych cenach.

W sklepie Oddychasz.pl nie uznajemy kompromisów w kwestii standardu i bezpieczeństwa artykułów jednorazowych dla pacjentów. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i cieszącymi się renomą w branży medycznej producentami. Dzięki temu możesz zamówić u nas produkty jednorazowe takich marek jak Antar, Coloplast, Philips Respironics, Seni Care, Teleflex czy Zarys.

Jakie zalety mają artykuły jednorazowe dla pacjentów?

Jedną z największych zalet, którymi mogą pochwalić się dostępne w tej kategorii artykuły jednorazowe dla pacjentów, jest spełnienie najwyższych standardów pod względem wykonania. Do ich produkcji wykorzystuje się bezpieczne materiały z odpowiednimi atestami, które potwierdzają, że korzystanie z oferowanych produktów jednorazowych nie niesie za sobą ryzyka zakażenia. Dodatkowo proponowane artykuły gwarantują maksymalny i niezbędny w placówkach ochrony zdrowia poziom higieny i czystości.

To jednak nie koniec! Dzięki produktom jednorazowym medycy mogą zaoszczędzić czas. Zamiast korzystać z artykułów wielorazowego użytku, które trzeba nieustannie sterylizować i czyścić, mogą sięgnąć szybko po niezbędne akcesorium. To z kolei automatycznie przekłada się nie tylko na oszczędność czasu, ale także pieniędzy – placówki nie muszą korzystać z tak wielu środków chemicznych niezbędnych do sterylizacji. A to wszystko w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami, bogatym wyborem i przystępną ceną artykułów jednorazowych medycznych, które możesz zamówić w naszym sklepie z dostawą prosto pod wskazany adres.

Filtry bakteriologiczne – produkty jednorazowe chroniące układ oddechowy pacjenta

Jedną z grup polecanych artykułów jednorazowych medycznych są filtry bakteriologiczne, których głównym zadaniem jest ochrona układu oddechowego pacjentów przed kontaktem ze szkodliwymi bakteriami. To produkty najczęściej stosowane w placówkach ochrony zdrowia, w szczególności w salach operacyjnych czy na oddziałach intensywnej terapii. Proponowane artykuły są wykonane z higienicznych materiałów, mogą pochwalić się wysokim współczynnikiem filtracji wynoszącym nawet 99,99%, a także maksymalnym komfortem w trakcie użytkowania.

Produkty jednorazowe urologiczne – artykuły stworzone z myślą o pacjentach z dolegliwościami ze strony układu moczowego

Wśród artykułów jednorazowych medycznych znajdziesz także produkty urologiczne, które są przeznaczone dla pacjentów z różnego rodzaju dolegliwościami ze strony układu moczowego. Przykładowo worki do zbiórki moczu są tymczasowym rozwiązaniem, używanym najczęściej u osób leżących, zwłaszcza po zabiegach i operacjach. Z kolei cewniki zewnętrzne i wewnętrzne najczęściej stosuje się u pacjentów z problemami z samodzielnym oddawaniem moczu. W zależności od wybranego produktu jednorazowego może być sterylny i gotowy do natychmiastowego użytku od razu po wyciągnięciu z opakowania albo wymagać wcześniejszej aktywacji wodą przez około 30 sekund.