Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Filtry bakteriologiczne

Zadaniem filtrów antybakteryjnych jest właściwa ochrona pacjenta i jego układu oddechowego przed różnego rodzaju bakteriami, które mogą pochodzić z nawilżaczy wodnych lub innych sprzętów medycznych. To najskuteczniejsza ochrona przed drobnoustrojami, które można znaleźć w gazach oraz płynach.

Filtry antybakteryjne wysokiej jakości

Dostępne filtry antybakteryjne charakteryzują się doskonałą jakością i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Wykonane zostały z lekkich, higienicznych materiałów, które zapewniają pacjentowi maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Są to niezwykle proste w obsłudze, ale jednocześnie bardzo wydajne rozwiązania. Wyróżniają się bardzo wysokim współczynnikiem filtracji antybakteryjnej i antywirusowej, wynoszącym nawet 99,99%. Nasz asortyment to wyłącznie sprawdzone, solidne i trwałe produkty od renomowanych producentów, które zapakowane są w sterylny sposób.

Jak działają filtry antybakteryjne

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu medycznego, zwracając szczególną uwagę na to, aby nasze rozwiązania każdorazowo charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, dużą funkcjonalnością oraz trwałością. Podobnie jest w przypadku filtrów bakteriologicznych, które są kluczowymi elementami obwodów oddechowych. Działają poprzez skuteczne odfiltrowywanie drobnoustrojów z powietrza wdychanego przez pacjenta. Jest to osiągane dzięki specjalnej konstrukcji z mikroskopijnymi porami, które blokują przenikanie bakterii i wirusów, jednocześnie umożliwiając swobodny przepływ powietrza. To sprawia, że układ oddechowy pacjenta jest zabezpieczony przed potencjalnymi patogenami.