Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Majtki chłonne

Problemy związane z nietrzymaniem moczu lub stolca mogą dotknąć każdego. Przyczyny takiego stanu rzeczy bywają bardzo zróżnicowane. Związane są między innymi ze schorzeniami przewlekłymi, czasowym lub trwałym unieruchomieniem czy też z urazami, wypadkami komunikacyjnymi lub przebytymi operacjami. Dla osób, które nie mogą samodzielnie korzystać z toalety, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się majtki chłonne. Wysokiej jakości produkty nabyć można za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oddychasz.pl. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Majtki chłonne dla seniorów

Majtki chłonne dla seniorów zakłada się jak standardową bieliznę. Ich zaletą jest również fakt, iż można zdejmować je w momencie, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z toalety, bez ryzyka ich uszkodzenia. Z uwagi na prostotę zakładania tego rodzaju produktu nie jest wymagana w tym przypadku pomoc ze strony opiekuna. Takie rozwiązanie sprawdza się więc idealnie przede wszystkim u osób częściowo mobilnych. Majtki nie posiadają zapięć i bardzo dobrze przylegają do ciała. Należy jednak zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego rozmiaru. Szczególnie zadowoleni będą z nich seniorzy, którzy jak najdłużej pragną zachować samodzielność oraz aktywność. Dzięki temu, iż majtki wykonane są z cienkiego materiału, łatwo ukryć je pod ubraniem. To bardzo dyskretny produkt, co w przypadku dużej części odbiorców ma istotne znaczenie. Majtki chłonne zapewniają wysoki poziom komfortu. Chronią przed wilgocią i posiadają elastyczne elementy, dzięki którym umożliwiają wygodne użytkowanie oraz nie powodują powstawania podrażnień.

Majtki chłonne w atrakcyjnych cenach

Majtki chłonne dla seniora to nieoceniona pomoc w codziennym utrzymaniu prawidłowej higieny. Produkty chłonne pozwalają na zminimalizowanie lub nawet całkowite wyeliminowanie dyskomfortu związanego z wilgocią czy nieprzyjemnym zapachem. Warto stawiać na produkty znanych, cenionych na rynku marek, gdyż gwarantują najwyższy poziom jakości i cieszą się uznaniem wśród użytkowników oraz specjalistów z branży ochrony zdrowia. Taki asortyment można znaleźć w ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl. Dostępne w naszym sklepie majtki chłonne to nie tylko skuteczna dbałość o higienę, ale również bardzo atrakcyjna cena. Zdajemy sobie sprawę, że z tego rodzaju środków musi korzystać wiele osób każdego dnia. Z tego powodu dopasowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby była dostępna dla każdego. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszymi propozycjami i wybrania odpowiednich produktów dla siebie. Posiadamy szeroki wybór poszczególnych modeli w różnorodnych rozmiarach. W razie ewentualnych pytań czy wątpliwości nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli odpowiedzi i pomoże w dokonaniu wyboru optymalnych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że zakupy w sklepie internetowym oddychasz.pl będą dla każdego w pełni satysfakcjonujące. Już dziś zapraszamy do złożenia zamówienia.