Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • TrueBlue

Bezdech senny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Zaburzony sen, który jest skutkiem bezdechu, negatywnie wpływa na samopoczucie, powoduje rozdrażnienie, poranne bóle głowy, a także problemy z koncentracją. Wszystko spowodowane jest nadmiernym rozluźnieniem mięśni, kontrolujących górne drogi oddechowe. Opadanie podniebienia miękkiego oraz języczka sprawia, że dochodzi do zwężenia górnych dróg oddechowych. Pierwszym objawem jest chrapanie. Może dojść również do problemów związanych z prawidłowym oddychaniem, w tym do zatrzymania oddechu, mogącego trwać od kilku do kilkunastu sekund. W rezultacie chory przebudza się, nawet kilkukrotnie podczas nocy.

Maska TrueBlue - zapewni zdrowy sen

Dla osób cierpiących na bezdech, bardzo dobre rozwiązanie stanowią maski CPAP. Maska podłączona do specjalnego aparatu to jedno z najskuteczniejszych sposobów leczenia bezdechu sennego. W ofercie sklepu oddychasz.pl wszyscy zainteresowani mogą znaleźć produkt, jakim jest maska TrueBlue. Maski dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, jak również w wersji z portem wydechowych oraz bez portu wydechowego. Maska nosowa TrueBlue jest niezwykle pomocna w przypadku zaburzeń snu. Wspomaga oddychanie oraz eliminuje występowanie bezdechu poprzez dostarczanie powietrza pod stałym ciśnieniem. W rezultacie pacjent może spokojnie przespać całą noc, co znacząco przekłada się na jego samopoczucie następnego dnia.

Maska nosowa TrueBlue z oddychasz.pl

Maska nosowa TrueBlue idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy pacjenta, przez co jest niezwykle komfortowa w noszeniu. Można z niej zatem korzystać przez całą noc, bez żadnych uciążliwości. Wysoki poziom wygody i dopasowania stanowi podstawę mocnego i zdrowego snu. Z myślą o jak największej wygodzie, zastosowana została specjalna żelowa podpora czołowa. Ukośne kolanko maski minimalizuje hałas wydechowy i zapewnia komfort również dla partnera, poprzez kierowanie strumienia powietrza z dala od niego. Maska jest bardzo stabilna i szczelna. Zapewnia właściwe działanie, nawet przy wykonywaniu ruchów głową podczas snu. To doskonały sposób na zdrowy sen i odzyskanie chęci życia.