Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki

W przypadku codziennej pielęgnacji skóry nie można zapominać o stosowaniu odpowiednich kosmetyków. Dotyczy to przede wszystkim pacjentów leżących, wymagających specjalnej opieki. Tego rodzaju preparaty zapewniają właściwe nawilżenie, utrzymanie prawidłowej higieny oraz zapobiegają powstawaniu odleżyn i stanów zapalnych skóry. Kosmetyki pielęgnacyjne dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach. Proponujemy zarówno kremy ochronne, które stosować można na skórze rąk lub nóg, pianki myjące, szampony nawilżające lub olejki pielęgnacyjne i żele do mycia. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą.


Zadbaj o skórę - kosmetyki pielęgnacyjne

Zachowanie właściwego poziomu higieny jest niezwykle ważne w każdym przypadku. Szczególnego znaczenia nabiera u osób chorych, u których wzrasta ryzyko powstania różnego rodzaju podrażnień. Odpowiednio dobrane kosmetyki myjące pozwalają na skuteczne oczyszczenie skóry. Ma to ogromny wpływ na komfort i dobre samopoczucie pacjenta. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć produkty wysokiej jakości, doskonale sprawdzające się także w przypadku bardzo wrażliwej skóry, narażonej na powstawanie podrażnień. Skóra osób chorych bardzo często wymaga zwrócenia większej uwagi na prawidłową pielęgnację. Dokonując wyboru konkretnych produktów, należy zwracać również uwagę na dodatkowe elementy, jak na przykład właściwości nawilżające. W naszym sklepie dostępne są kosmetyki nawilżające, kojące oraz dające uczucie głębokiego nawilżenia nawet bardzo suchej skóry.


Kosmetyki pielęgnacyjne zapobiegające powstawaniu odleżyn

Zabiegi higieniczne z wykorzystaniem kosmetyków pielęgnacyjnych są jednym z podstawowych zadań stojących przed opiekunem osoby chorej. Zaniedbanie tej kwestii może w konsekwencji doprowadzić do powstania bolesnych odleżyn. Odpowiednia pielęgnacja skóry, właściwa profilaktyka przeciwodleżynowa oraz dieta pozwalają na uniknięcie odparzeń i zapewniają choremu wysoki poziom komfortu.

Odleżynom zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż zmagać się z ich leczeniem. Tego rodzaju zmiany bardzo trudno się goją oraz mają tendencję do częstego powracania. W przypadku zaobserwowania niewielkich zaczerwienień należy jak najszybciej podjąć właściwe działania. Za pomocą oferowanych przez nas kosmetyków myjących oraz kosmetyków nawilżających mogą Państwo w efektywny sposób zadbać o higienę i komfort podopiecznego.


Wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne

Polecamy wysokiej jakości kosmetyki doceniane przez szerokie grono naszych odbiorców. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była jak najwyższa. Wykwalifikowany personel chętnie odpowie na Państwa pytania i pomoże wybrać korzystne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania z dostępnym asortymentem i złożenia zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.