Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria przyłóżkowe

Akcesoria przyłóżkowe są ważną częścią wyposażenia dla osób, które przez długi czas lub na stałe są zmuszone do przebywania w pozycji leżącej. W naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta takich produktów, zaprojektowanych z myślą o komforcie i wsparciu pacjentów. Od krążków przeciwodleżynowych, poprzez drabinki do podciągania, po poduszki do obracania pacjenta - wszystko to dostępne jest w jednym miejscu, z gwarancją wysokiej jakości.

Oferta specjalistycznych produktów - pomoc dla pacjentów leżących

Produkty dostępne w tej kategorii stanowią wsparcie dla pacjentów leżących, umożliwiając im poprawę jakości życia, oraz ich opiekunów. Stosowane są w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych bądź sparaliżowanych. Asortyment, który proponujemy, skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i profesjonalnych placówek medycznych. Wśród nich znajduje się poduszka do obracania pacjenta w łóżku, która ułatwia pozycjonowanie ciała i zapewnia komfort. Rehabilitacyjna drabinka do podciągania to doskonałe narzędzie do ćwiczeń i pomoc przy zmianie pozycji z leżącej na siedzącą. Krążki przeciwodleżynowe dostępne w różnych rozmiarach chronią skórę przed niepożądanym naciskiem. Nie możemy także zapomnieć o specjalnej poduszce ortopedycznej, która pomaga zapewnić prawidłowe ułożenie miednicy i bioder podczas leżenia na boku, zwłaszcza po przebytych zabiegach operacyjnych. To tylko niektóre z produktów, które składają się na naszą unikalną ofertę, zaprojektowaną z myślą o potrzebach najbardziej wymagających pacjentów.

Jak działają poduszki przeciwodleżynowe?

Poduszki przeciwodleżynowe są kluczowym narzędziem w profilaktyce i leczeniu odleżyn. Modele dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości pianki poliuretanowej i pokryte miękkim materiałem, dzięki czemu zapewniają komfort. Ich unikalna konstrukcja, w tym specjalnie wycięty otwór oraz odpowiednio dobrany rozmiar, rozprasza nacisk ciała. Dzięki temu odciąża się powierzchnię skóry, zabezpieczając ją przed powstawaniem odleżyn. Zastosowanie takiej poduszki to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim skuteczna metoda na zachowanie zdrowia i integralności skóry u osób z ograniczoną mobilnością.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W naszym asortymencie dostępne są wyroby medyczne stanowiące wsparcie w procesie leczenia różnych schorzeń. Są to produkty wysokiej jakości, dostosowane do różnych potrzeb pacjentów. Pochodzą one od renomowanych producentów, którzy zatroszczyli się o to, by zarówno materiały, jak i technologia spełniały najwyższe standardy.

Znajdziesz u nas rozwiązania dla różnorodnych problemów zdrowotnych, od zapobiegania odleżynom po wspomaganie rehabilitacji. Dostępne są także produkty do pielęgnacji, w tym pieluchomajtki, podkłady i inne. Nasza oferta to kompleksowa pomoc dla pacjentów z różnego rodzaju problemami.