Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe to wyroby medyczne wspierające prawidłowe krążenie krwi w kończynach dolnych. W naszym sklepie dostępne są one w różnych wersjach i rozmiarach. Wbrew pozorom mogą nosić je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wysokiej jakości tkaniny zastosowane do produkcji podkolanówek pozwalają na ich codzienne stosowanie oraz wielokrotne pranie, bez obaw o uszkodzenie cienkich włókien materiału. Jeśli podczas wyboru tych produktów pojawią się jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Podkolanówki uciskowe – wyroby wspierające zdrowie

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości podkolanówki uciskowe, których stosowanie wspiera poprawę zdrowia. Noszone na nogach podkolanówki wpływają korzystnie na krążenie żylne w kończynach dolnych. Stosuje się je przy przewlekłej niewydolności żylnej oraz profilaktyce zakrzepów i zatorów. Warto pamiętać, że dobór rozmiaru i ich stosowanie należy skonsultować z lekarzem. Oferujemy szeroki wybór podkolanówek, dzięki czemu z łatwością można dopasować zarówno ich kolorystykę, jak i rozmiar.

Proponowane podkolanówki uciskowe Idealnie sprawdzają się w przypadku osób spędzających wiele godzin w ciągu dnia w pozycji siedzącej, zwłaszcza podczas podróży samochodem i samolotem, a także w pracy biurowej. Na uwagę zasługują ich wyjątkowe właściwości – podkolanówki uciskowe zmniejszają dolegliwości bólowe łydek. Ponadto redukują obrzęki i zapobiegają tworzeniu zakrzepów.

Podkolanówki uciskowe – jak dobrać rozmiar?

Skuteczność podkolanówek uciskowych zależy od doboru odpowiedniego rozmiaru. Z tego względu warto korzystać z tabeli wymiarów zamieszczonych na stronie każdego z produktów dostępnych w naszym sklepie. Należy pamiętać również, że pomiary najlepiej wykonywać rano, gdy nogi są wypoczęte i bez obrzęków. Pomiar wykonuje się na stojąco. Wyznacza się obwód nogi nad kostką w najwęższym miejscu i obwód łydki w najszerszym miejscu. Kolejnym ważnym parametrem jest długość nogi mierzona około 2 centymetrów poniżej kolana.

Określenie tych kilku ważnych wymiarów sprawi, że odpowiednio dopasujesz podkolanówki uciskowe. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele nadają się jako profesjonalne wsparcie długotrwałego leczenia, uciskania i zwężania średnicy żył. Wyroby wielorazowego użytku, mimo codziennego użytkowania oraz prania nie tracą swoich właściwości. Kupując podkolanówki uciskowe do profilaktycznego stosowania, wystarczy dopasować je na podstawie wzrostu oraz wagi.

Podkolanówki uciskowe – sprawdzony producent

W ofercie naszego sklepu znajdziesz podkolanówki uciskowe pochodzące od sprawdzonych producentów. Jest to bardzo ważne kryterium wyboru, gdyż mowa tu o wyrobach medycznych profesjonalnie zaprojektowanych i stworzonych z myślą o skuteczności. Oferowane w naszym sklepie podkolanówki są chętnie stosowane zarówno przez osoby zmagające się z niewydolnością żylną, jak i profilaktycznie. Znajdują zastosowanie w przypadku obrzęków oraz zmęczeniu i uczuciu ciężkości nóg.