Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pieluchy anatomiczne Tena

Tena pieluchy anatomiczne to skuteczny produkt niwelujący dolegliwości związane ze średnim i z ciężkim nietrzymaniem moczu Zyskał spore uznanie wśród pacjentów. Pieluchy te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są jednocześnie miękkie, trwałe oraz zapewniają właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnych podrażnień na tle mechanicznym, jak i alergicznym, co mogłoby tylko potęgować dyskomfort, który często towarzyszy inkontynencji moczowej. Poznaj najważniejsze cechy, jakimi charakteryzują się pieluchy anatomiczne. To produkt godny polecenia!

Poczuj się komfortowo, wybierz pieluchy dla dorosłych Tena

Marka Tena zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów poprawiających jakość życia osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. To bardzo trudna dolegliwość, która niejednokrotnie oraz dość często wpływa na życie i relacje ludzi. Problem ten wymaga skutecznej, dyskretnej i pewnej ochrony, jaką mogą zapewnić między innymi pieluchy dla dorosłych Tena. Produkt ten dedykowany jest przede wszystkim pacjentom zmagającym ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Wielkość tej pieluchy jest znacznie większa niż wkładki urologicznej, dzięki czemu zastosowano tu odpowiednio duży i dopasowany wkład chłonny. Charakteryzuje się on bardzo dobrym, ale i szybkim rozprowadzaniem moczu w absorbencie. Zapewnia to suchość w trakcie noszenia, gdyż wszelka wilgoć w okolicach intymnych może powodować dyskomfort oraz nieprzyjemne podrażnienia. Problem wspomnianych podrażnień został również zminimalizowany za sprawą zastosowania delikatnych dla skóry materiałów zapewniających jednocześnie cyrkulację powietrza. Należy zauważyć, że produkty marki Tena zostały przebadane dermatologicznie. Jest to niewątpliwie gwarancja łagodności dla skóry, a także pełnego bezpieczeństwa.

Sprawdzony produkt, czyli Tena pieluchy anatomiczne

Proponowane pieluchy anatomiczne Tena dostępne są w kilku wariantach, jeśli chodzi o poziom chłonności. Dodatkowo produkt ten został wyprodukowany w różnych rozmiarach, które można dobrać indywidualnie. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Pieluchy dla dorosłych spełnią oczekiwania zarówno osób aktywnych, jak i leżących. Sposób ich zakładania jest szybki i prosty w każdym przypadku. Warto jednak zauważyć, że wymagają użycia mocujących majtek elastycznych. Połączenie obu tych produktów zapewnia maksymalny komfort, gdyż pielucha doskonale przylega do ciała pacjenta i nie przesuwa się. Warto podkreślić, że produkty marki Tena posiadają akredytację wydaną przez Skin Health Alliance. Jest to gwarancja wysokiej jakości oraz zastosowania materiałów przyjaznych dla skóry. Dodatkowo wkład chłonny posiada cenne właściwości, które szybko i skutecznie neutralizują nieprzyjemny zapach moczu, co z pewnością przyczynia się do zachowania dyskrecji oraz komfortu. Pieluchy dla dorosłych charakteryzuje potrójna ochrona obejmująca zabezpieczenie przed przeciekaniem, suchość i miękkość. Jest to niezwykle ważne dla delikatnej skóry okolic intymnych, gdyż pozwala zachować ją w dobrej kondycji.