Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • DreamWear Full Face

Pacjenci cierpiący na bezdech senny doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak źle na ich organizm wpływają nieprzespane noce. Najlepszą metodą przeciwdziałania niekorzystnym objawom jest stosowanie specjalnej terapii tlenowej. Wykonuje się je za pomocą aparatów CPAP, których nieodłączną częścią są maski zakładane na twarz pacjenta. W sklepie oddychasz.pl polecamy Państwu maskę Dreamwear Full Face, dzięki której znacząco będzie można podnieść komfort snu i codziennego funkcjonowania.

Maska Dreamwear Full Face – korzyści dla zdrowia

Za pomocą maski Dreamwear Full Face dostarczane jest do dróg oddechowych dodatnie ciśnienie, dzięki któremu pozostają one drożne podczas snu. W rezultacie nie dochodzi do wybudzania się w nocy. Pacjent korzystający z maski i aparatu CPAP zdecydowanie lepiej może zregenerować swój organizm, co przekłada się na całe jego funkcjonowanie. Zyskać można przede wszystkim więcej energii, lepszy poziom koncentracji i wspaniałe samopoczucie. Wszystko to możliwe jest bez stosowania zbędnej farmakologii. Korzystając z naszych produktów, w bardzo szybki i bezpieczny sposób uzyskają Państwo zadowalające rezultaty.

Zalety maski Dreamwear Full Face

W asortymencie naszego sklepu oddychasz.pl mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości maskę Dreamwear Full Face. To maska ustno-nosowa, której producentem jest uznawana na rynku marka Philips. Budowa maski sprawia, że jest ona niezwykle komfortowa w noszeniu. Pole widzenia w przypadku tego egzemplarza jest znacznie większe, niż ma to miejsce w maskach pełnotwarzowych. Dobrze sprawdzi się szczególnie u osób, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych. Lekka konstrukcja sprawia, że maska jest prawie niewyczuwalna na twarzy, co umożliwia bardzo wygodną terapię. Można z niej korzystać zarówno podczas wykonywania codziennych czynności, jak i snu. Nie krępuje ruchów pacjenta i gwarantuje dużą wygodę. To produkt, który z pewnością można polecić każdemu.