Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pieluchy anatomiczne Seni

Nietrzymanie moczu to problem, który może dotknąć tak samo mężczyzn, jak kobiety. Jednocześnie wymaga zastosowania specjalnych środków ochronnych, które doskonale zabezpieczają oraz zapewniają dyskrecję. W przypadku średniej i ciężkiej inkontynencji zarówno moczowej, jak i kałowej polecane są pieluchy dla dorosłych Seni. Charakteryzuje je znacznie wyższa chłonność w porównaniu z wkładkami urologicznymi, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pacjenta. To produkt, który został już niejednokrotnie doceniony przez szerokie grono konsumentów. Pieluchy anatomiczne to gwarancja jakości i skuteczności, jakiej oczekują pacjenci zmagający się z problemem inkontynencji.

Najlepsze pieluchy anatomiczne marki Seni

Marka Seni wytwarza produkty najwyższej jakości dedykowane zarówno osobom aktywnym, jak i leżącym. Dzięki temu można dopasować produkt zarówno do własnych potrzeb, jak i problemów zdrowotnych. Proponowane pieluchy anatomiczne uwzględniają oczekiwania każdej osoby w przypadku inkontynencji kałowej i moczowej. W zależności od nasilenia objawów można wybraćSeni pieluchy dla dorosłych o różnym poziomie chłonności. Warto także zauważyć, że produkt ten dostępny jest w kilku wariantach, jeśli chodzi o rozmiar. Dodatkowo w tym przypadku uwzględniono różnice anatomiczne, dlatego można znaleźć damskie i męskie pieluchy anatomiczne. Tak szeroki wybór umożliwia maksymalne dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb, co z pewnością przyczyni się do satysfakcji i wygody noszenia.

Pieluchy anatomiczne Seni zaleca się w przypadku średniego, ciężkiego i bardzo ciężkiego stopnia inkontynencji. Warto również zauważyć, że produkt ten wymaga użycia majtek siatkowych, które uniemożliwiają przemieszczanie się pieluchy w trakcie noszenia. Jest to podyktowane faktem, że pieluchy te nie posiadają żadnych przylepców umożliwiających przymocowanie produktu chociażby do bielizny. Równocześnie posiadają znacznie większą powierzchnię chłonną niż wkładki urologiczne.

Seni pieluchy dla dorosłych to gwarancja jakości i skuteczności

Pieluchy anatomiczne Seni to wysokiej jakości wyrób chłonny, który kształtem i chłonnością przypomina wspomnianą już wkładkę urologiczną. Zastosowane w nich rozwiązania poprawiają jednak komfort w przypadku większych problemów z inkontynencją. Jednocześnie produkt nie traci na swoich atutach, jakim jest dyskrecja oraz poczucie suchości. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu delikatnych, przewiewnych materiałów, które są także odpowiednio trwałe. Pieluchy te posiadają dodatkowe osłony boczne, chroniące przed przeciekaniem. W trakcie produkcji zastosowano włókninę rozprowadzającą EDS oraz superabsorbent, co pozwala w szybki sposób rozprowadzić wilgoć oraz uchronić przed nieprzyjemnymi odczuciami. Nie bez znaczenia jest również uwzględnienie różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami. Sprawia to, że pieluchy anatomiczne doskonale przylegają do ciała oraz nie krępują ruchów. To bardzo ważne dla każdego pacjenta. Należy podkreślić, że pieluchy te dedykowane są osobom aktywnym oraz leżącym. To uniwersalny produkt, wyróżniający się wysoką jakością i skutecznością!