Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Płytki, pierścienie i akcesoria

Pierścienie, płytki i akcesoria to wyroby zabezpieczające przetokę i chroniące przed wydostawaniem się treści jelitowej. Są to niezbędne produkty, które redukują wystąpienie podrażnień, a nawet stanu zapalnego wokół stomii. Proponujemy szeroki wybór produktów, co sprawia, że z łatwością można znaleźć wyrób odpowiadający preferencjom osoby chorej. Przygotowaliśmy akcesoria pochodzące od zaufanych producentów funkcjonujących na rynku medycznym, zaprojektowane, tak aby wspierać osoby ze stomią w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami w życiu.

Pierścienie uszczelniające z naszej oferty?

W naszym sklepie proponujemy wyłącznie sprawdzone i dobrze opiniowane wyroby medyczne. Są one wyjątkowym wsparciem dla osób chorych, zmagających się z konkretnymi schorzeniami. Oferujemy pierścienie uszczelniające na paskach zapobiegające odklejaniu się i podwijaniu brzegów przylepca oraz utrzymujące go bezpiecznie na miejscu. Są elastyczne, co sprawia, że dopasowują się do ciała i pozwalają na swobodę ruchów. Warto podkreślić, że nie wywołują podrażnień, świetnie pochłaniają wilgoć i są przyjazne dla skóry.

Pierścienie uszczelniające dostępne są w różnych rozmiarach i różnią się grubością, co umożliwia dopasowanie wyrobu do konkretnych potrzeb. Trwale uszczelniają miejsce pomiędzy stomią a sprzętem stomijnym. Są łatwe w użyciu – można je dowolnie kształtować, tak aby odpowiadały potrzebom.

Płytki stomijne dostępne w naszym sklepie

Oferowane w naszym sklepie płytki stomijne to innowacyjne produkty będące połączeniem dwuwarstwowego przylepca ze sprawdzonym systemem łączenia worka z płytką – zameczkiem Click. Osobom ze stomią zapewniają wyjątkowe poczucie pewności. Wyraźnie słyszalne kliknięcie zameczka oznacza, że worek został bezpiecznie i poprawnie połączony z płytką. Oferujemy płytki stomijne przeznaczone do stomii płaskich, wklęsłych i z nierównościami skóry. Przygotowaliśmy także modele służące do specjalnej ochrony przed treścią jelitową.

Oferujemy płytki stomijne przeznaczone dla osób ileostomią lub urostomią. Proponowane modele zostały wyposażone bowiem w bardzo dobrej klasy przylepiec wykazujący dużą odporność na agresywną treść jelitową. Z kolei owalny kształt płytek ma na celu ułatwić obsługę trudno dostępnej stomii, na przykład płaskiej, cofniętej lub znajdującej się w fałdzie skóry.

Stomia – akcesoria

Oferujemy nie tylko pierścienie i płytki stomijne, ale także akcesoria, które osobom ze stomią ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Proponujemy pasy stomijne stabilizujące w różnych rozmiarach. Ich zadaniem jest podtrzymywanie przepuklin okołostomijnych. Zapewniają pacjentom bezpieczeństwo poprzez stabilizowanie przylepca na powierzchniach brzusznych i utrzymywanie worka na miejscu. Ponadto przynoszą ulgę poprzez uwolnienie od uczucia ciężkości spowodowanego przepukliną.

Nasza oferta to również paski mocujące w różnych rozmiarach do utrzymywania płytki podstawowej na miejscu. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku, gdy nie można znaleźć sprzętu dopasowanego do kształtu ciała. Na uwagę zasługuje delikatny i miękki materiał zapewniający optymalną dyskrecję.