Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki anatomiczne Seni

Wkładki anatomiczne Seni, podobnie jak i pozostałe artykuły chłonne dostępne w naszym sklepie online, zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Urologiczne produkty są odpowiednim rozwiązaniem bez względu na stopień problemu. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych wkładek urologicznych Seni!

Co warto wiedzieć o producencie wkładek urologicznych Seni?

Dostępne w tej kategorii wkładki urologiczne Seni to jedne z najchętniej wybieranych produktów chłonnych w Polsce. Nie bez powodu – marka jest dobrze znana zarówno wśród osób chorych, jak i opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy na co dzień korzystają z tego typu artykułów. Producent ma w swojej ofercie zarówno propozycje dla kobiet, jak i mężczyzn. Oprócz wkładek anatomicznych Seni znajdziesz także majtki chłonne, które zapewniają maksimum komfortu, swobody ruchów i tak ważnej chłonności.

Czym są wkładki anatomiczne od marki Seni?

Wkładki anatomiczne, nazywane również urologicznymi, to produkty chłonne od marki Seni, które zyskały status wyrobu medycznego. Są one dedykowane wszystkim osobom zmagającym się z nietrzymaniem moczu o różnym stopniu zaawansowania. Ich największą zaletą jest idealne dopasowanie do ciała, chłonność i redukcja nieprzyjemnego zapachu. Aby móc jednak z nich korzystać, należy dokupić do wkładek urologicznych specjalne majtki siatkowe w odpowiednim rozmiarze.

Warto podkreślić, że wkładki anatomiczne Seni to produkty do zadań specjalnych, a tym samym są większe i grubsze od tradycyjnych wkładek. Dodatkowo są wyposażone również w specjalny wkład chłonny, który gwarantuje bezkompromisowy komfort i neutralizację nieprzyjemnych zapachów nawet przez wiele godzin i bez względu na sytuację. To idealny wybór dla każdej kobiety i mężczyzny, zwłaszcza tych prowadzących aktywny tryb życia.

Sprawdź ofertę damskich wkładek urologicznych Seni Lady

W aktualnej ofercie znajdziesz wkładki urologiczne Seni Lady w kilku wersjach – Mini, Mini Plus i Normal. Cym się od siebie różnią? Produkty chłonne w wariancie mini to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które zmagają się z lekkim nietrzymaniem moczu. Podobnie jest w przypadku wkładek urologicznych Seni Mini Plus, których chłonność wynosi 2,⅚ kropelki.

Sekretem działania wkładek anatomicznych Seni są specjalne mikrogranulki, które bez problemu radzą sobie z neutralizacją nieprzyjemnego zapachu. Z kolei anatomiczny kształt i skompresowany wkład sprawiają, że produkty dobrze dopasowują się do ciała i pochłaniają mocz, chronią przed wyciekami oraz nie narażają skóry na dyskomfort, podrażnienia czy odparzenia. Wszystkie wkładki urologiczne Seni Lady dostępne w tej kategorii mogą być z powodzeniem stosowane na co dzień.

A może wkładki urologiczne męskie Seni?

Wbrew pozorom problemy z nietrzymaniem moczu nie dotyczą wyłącznie kobiet. Równie często dotykają panów, właśnie dlatego w naszym aktualnym asortymencie nie mogło zabraknąć wkładek urologicznych męskich Seni. Możesz zamówić je w dwóch wariantach – Super (najwyższy poziom chłonności) lub Extra. Każdy z nich jest sprzedawany w ekonomicznym opakowaniu zawierającym 15 albo 20 sztuk. Które wkładki urologiczne męskie Seni wybrać?

Jeżeli chcesz zagwarantować sobie maksymalną chłonność i komfort, to zdecydowanie polecamy wkładki urologiczne Seni Man Super. W przypadku mniejszych problemów z nietrzymaniem moczu dobrym rozwiązaniem są produkty chłonne z serii Extra, które mogą pochwalić się chłonnością na poziomie 4/6 kropli. Bez względu na to, które wkładki urologiczne męskie Seni wybierzesz, możesz mieć pewność, że będą idealnie dopasowywać się do Twojego ciała, a ich specjalna konstrukcja z bocznymi osłonkami skutecznie ochroni Cię przed ewentualnym przeciekaniem czy nieprzyjemnym zapachem.