Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Z portem wydechowym

Sklep internetowy oddychasz.pl dysponuje szeroką ofertą masek CPAP, wśród których znajduje się również model Amara. Jest to produkt dostępny w dwóch wersjach, mianowicie z portem wydechowym oraz bez portu wydechowego. Warto podkreślić, że maska Amara z portem wydechowym to wysokiej jakości produkt medyczny łączący w sobie prostotę oraz wysoką wydajność w czasie użytkowania. Jest to rodzaj maski pełnotwarzowej wyprodukowanej przez Philips Respironics, która znacząco podnosi komfort stosowania, nawet w czasie terapii nocnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami maski Amara!

Pełnotwarzowa maska Amara z portem wydechowym

Marka Philips Respironics to uznany producent produktów oraz sprzętu medycznego, który znajdziecie Państwo również w ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl. Proponowana maska Amara z portem wydechowym to wyjątkowy produkt, gdyż jest to maska pełnotwarzowa. To propozycja łącząca w sobie najwyższą jakość wykonania i materiałów wraz z wysokim komfortem dla pacjenta. Maskę Amara wyróżnia także łatwa obsługa, szybkie zakładanie i ściąganie oraz bezproblemowe czyszczenie. Charakteryzuje się także niską wagą oraz dopasowaną budową, która zapewnia użytkownikowi minimalny nacisk w obrębie twarzy.

Produkt najwyższej jakości, czyli maska Amara

Choroby układu oddechowego, takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc oraz bezdech senny, czasem wymagają specjalnych terapii tlenowych. Do tego celu służą odpowiednio skonstruowane urządzenia połączone z maskami CPAP. Jedną z wielu jest maska Amara z portem wydechowym, która jest również dostępna w wersji bez portu wydechowego w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl. W proponowanej masce zastosowano wiele udogodnień, takich jak miękkie poduszki, silikonowe wykończenie szkieletu maski, uprząż premium czy obrotowe złącze przygotowane do podłączenia portu wydechowego. Przekonaj się już dziś, jak wiele zalet posiada maska Amara z oferty naszego sklepu.