Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do zbiórki moczu

Worki do zbiórki moczu to produkty urologiczne przydatne nie tylko w placówkach medycznych, ale także w ośrodkach opieki i domach. To artykuły w 100% bezpieczne, sprawdzające się u pacjentów leżących, w tym po operacjach i zabiegach, oraz wykonane z trwałych, nieprzeciekających materiałów. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Co warto wiedzieć o workach do zbiórki moczu?

Dostępne w naszym asortymencie worki do zbiórki moczu są niezbędne u pacjentów z cewnikiem. To właśnie one umożliwiają higieniczne i bezpieczne odprowadzanie moczu z pęcherza moczowego bez konieczności wstawania i samodzielnego korzystania z toalety. Oferowane produkty znalazły zastosowanie nie tylko u pacjentów urologicznych. Równie często są stosowane w przypadku osób leżących, które z różnych przyczyn nie mają możliwości samodzielnie oddawać moczu lub mają problem z jego nietrzymaniem.

Proponowane worki do zbiórki moczu są wygodne i dyskretne w noszeniu, dzięki czemu ograniczają dyskomfort u pacjentów do minimum. Dodatkowo są wyposażone w specjalne zastawki antyrefluksyjne, które skutecznie chronią mocz przed cofaniem się.

Jakie worki do zbiórki moczu oferujemy w Oddychasz.pl?

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy różnorodnych wybór worków do zbiórki moczu, wśród których znajdziesz przede wszystkim wybory dwóch cenionych w branży medycznej marek – Anter i Coloplast. Aktualna oferta obejmuje artykułu z zaworem poprzecznym, wkręcanym i popychanym, sterylne worki z drenem lub te przeznaczone do nocnej zbiórki moczu.

Co więcej, u nas możesz zamówić je w różnych pojemnościach. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz worki 500 ml, 600 ml, 800 ml, 1,5 l czy 2 l. Aby ułatwić Ci dobranie odpowiedniego artykułu, przygotowaliśmy szczegółowe opisy każdego produktu. Znajdziesz w nich informacje na temat materiału wykonania (zazwyczaj jest to PCV), dodatku ewentualnej podziałki czy innych praktycznych elementach, na przykład zastawce antyrefluksyjnej.

Najważniejsze zalety worków do zbiórki moczu. Dlaczego warto wybrać wyroby dostępne w naszym asortymencie?

Worki do zbiórki moczu, które zamówisz u nas z dostawą prosto pod wskazany adres, zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpieczeństwie, higienie i maksymalnym komforcie użytkowania. Wszystkie z nich są wyposażone w praktyczne zawory antyzwrotne, dzięki którym pacjent nie musi się martwić o cofanie się wydalonego moczu, i to bez względu na aktualną pozycję ciała. Zastawki działają niezawodnie zarówno w trakcie siedzenia i chodzenia, jak i leżenia na plecach czy na boku.

To jednak nie koniec! Proponowane worki do zbiórki moczu są również wyposażone w specjalne wyściółki, które chronią skórę pacjenta przed podrażnieniami i odparzeniami. Nie brakuje również antyskrętnych drenów, które odpowiadają za nieustanną drożność i mogą być docinane do wymaganej długości, a także szczelnych zaworów, które są skutecznie zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem. Całość dopełnia łatwość opróżniania i korzystania z worków do zbiórki moczu, którą docenią w szczególności pacjenci z ograniczoną sprawnością.

U nas kupisz nie tylko worki do zbiórki moczu – szczegóły pozostałej oferty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy nie tylko worki do zbiórki moczu z różnymi zaworami i dostępne w wielu pojemnościach. W naszym asortymencie znajdziesz także dedykowane im akcesoria, takie jak wieszaki (do worków do nocnej zbiórki moczu lub do umieszczenia na wózku inwalidzkim) czy paski mocujące na nogę, które zapewnią pacjentom komfort i dyskrecję w trakcie korzystania z worka w ciągu dnia. Akcesoria wielokrotnego użytku są odporne na rozciąganie i jednocześnie nie wpływają na pogorszenie krążenia krwi w kończynie dolnej.

Dodatkowo oferujemy również szereg innych wyrobów medycznych, w tym także produktów urologicznych, na przykład cewniki wewnętrzne i zewnętrzne. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego artykułu, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego w Poznaniu, w którym czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra.