Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Przyrządy do ćwiczeń

Sklep internetowy Oddychasz.pl to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wybór bezpiecznych, profesjonalnych wyrobów medycznych i praktycznych artykułów przydatnych zarówno w trakcie leczenia, jak i odzyskiwania sprawności. Wśród nich czekają przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Jakie przyrządy do ćwiczeń w domu i placówce rehabilitacyjnej znajdziesz w naszej ofercie?

Co przygotowaliśmy w aktualnej ofercie? Dostępne w tej kategorii przyrządy do ćwiczeń przeznaczone do użytku w domu i placówce rehabilitacyjnej obejmują przede wszystkim eliptyczne poduszki do siedzenia, taśmy do ćwiczeń i kinesiologytapingu, chwytaki dla osób niepełnosprawnych oraz kolczaste piłeczki masujące. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, takich jak Antar i Oppo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierać najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Oferowane przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych, jak sama nazwa wskazuje, powstały specjalnie z myślą o osobach, które są w trakcie odzyskiwania całkowitej lub częściowej sprawności ruchowej. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych oraz mogą być stosowane w profesjonalnym gabinecie rehabilitacyjnym lub w warunkach domowych.

Do czego służą dostępne przyrządy do ćwiczeń w domu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy różnorodny wybór przyrządów do ćwiczeń rehabilitacyjnych w domu. Jedną z naszych propozycji jest popularna w ostatnich latach taśma do kinesiologytapingu dostępna w różnych kolorach (beżowym, niebieskim i różowym). Akcesoria o szerokości 5 cm są wykonane z bawełny i nie zawierają lateksu. Dodatkowo są wodoodporne. Komu je polecamy? To doskonałe rozwiązanie w przypadku dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, obrzęków, zespołu powięzi, osłabienia mięśni, ograniczonej ruchomości czy sztywności.

Oprócz taśm do kinesiologytapingu możesz zamówić u nas także te do ćwiczeń. To praktyczny produkt przeznaczony do treningu oporowego, pobudzający do pracy wszystkie mięśnie. Do wyboru masz akcesoria o różnej grubości i poziomie oporu. Polecane przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych sprawdzą się również u osób, które chcą zwiększyć zakres ruchu, poprawić elastyczność mięśni lub po prostu podtrzymać dobrą kondycję fizyczną.

Zachęcamy Cię również do zapoznania się ze szczegółami kolczastych piłeczek masujących, które są chętnie wybieranymi przyrządami do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Tego typu produkty powstają z wytrzymałego materiału PCV, a ich regularne używanie pozwala poprawić krążenie krwi, zwiększyć poziom czucia paliczków i kończyn, a także obniżyć poziom stresu, który pomoże towarzyszyć pacjentom w trakcie powrotu do sprawności.

U nas zamówisz również praktyczną poduszkę do siedzenia w wersji eliptycznej. To nie tyle przyrząd do ćwiczeń w domu, a praktyczny wybór dla osób z obciążoną kością ogonową, bólem dolnych partii kręgosłupa, po porodzie lub dla pacjentów po operacjach. Miękki, wykonany z pianki "z pamięcią" model sprawdzi się także w przypadku długich podróży lub wielogodzinnej pracy przed komputerem.

U nas zamówisz nie tylko przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Oferta naszego sklepu internetowego, podobnie jak i punktu stacjonarnego zlokalizowanego w Poznaniu, obejmuje nie tylko profesjonalne przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych w domu czy pod okiem specjalisty. Nasz asortyment to także bogaty wybór sprzętu i akcesoriów przeznaczonych do terapii oddechowej – masek CPAP, aparatów BiPAP i CPAP, respiratorów, asystorów kaszlu, obwodów oddechowych i wielu innych.

Dodatkowo oferujemy również szeroki asortyment sprzętu medycznego, produktów jednorazowych, artykułów chłonnych i do pielęgnacji, a także bogatą kategorię ortopedyczną i rehabilitacyjną. Bez względu na to, czy szukasz produktów do placówki medycznej, czy do domu, aby zapewnić pacjentowi wsparcie w trakcie leczenia i rekonwalescencji – u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakupach, to zachęcamy do kontaktu z naszym odpowiednio wykwalifikowanym zespołem.