Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maski CPAP Pediatryczne Perfomax

W leczeniu objawów bezdechu bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego sprzętu służącego do terapii tlenowej. Aparaty i maski CPAP przynoszą zadowalające efekty, dlatego są często stosowane jako alternatywa dla farmakologii. W sklepie oddychasz.pl mogą Państwo znaleźć szeroki asortyment masek, które z pewnością zostaną docenione za wysoką jakość i doskonałe parametry. Polecamy maskę Performax, która dzięki różnym wymiarom, może być stosowana zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Maska Performax dla każdego

Maska Performax może zostać wykorzystana do skutecznej terapii tlenowej przez dzieci i dorosłych, którzy poszukują produktu ograniczającego dyskomfort związany z uciskiem wywieranym na twarz pacjenta. Atutem oferowanego produktu jest fakt, iż maska została zaprojektowana w taki sposób, by nie powodowała otarć ani uszkodzeń skóry. Doskonale sprawdzi się również w przypadku pacjentów, u których wystąpiły odparzenia na twarzy. Maska Performax wówczas wspomoże proces gojenia, nie ma bowiem bezpośredniego kontaktu z twarzą. Dodatkowo jej budowa umożliwia zastosowanie w przypadku różnorodnych rysów twarzy. Każdorazowo doskonale się dopasowuje, przynosząc wspaniałe efekty leczenia. Pomimo tego, iż jest to maska pełnotwarzowa, nie dochodzi do zjawiska parowania lub podrażniania oczu podczas wentylacji.

Maska Performax pomocna przy bezdechu sennym

Maska Performax to produkt, który znacząco podnosi komfort życia pacjenta. Nasi klienci docenili korzyści, które można dzięki niej uzyskać. Problemy związane z bezdechem potrafią skutecznie pogorszyć samopoczucie. Wynika to przede wszystkim z nieodpowiedniej dawki snu. Dzięki zastosowaniu maski Performax do układu oddechowego dostarczane będzie powietrze pod stałym ciśnieniem, zapewniające pacjentowi zdrowy, mocny i komfortowy sen. Dzięki temu zyska on zdecydowanie więcej energii, pozwalającej na realizację wszystkich codziennych planów. Zadbaj o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i energię. Nasze produkty pomogą Państwu w powrocie do lepszego życia.