Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pomoce łazienkowe

Witamy w sklepie internetowym Oddychasz.pl! Nasz asortyment powstał specjalnie z myślą o zapewnieniu pacjentom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa zarówno na etapie leczenia, jak i rehabilitacji. W tej kategorii znajdziesz pomoce łazienkowe – produkty dedykowane osobom niepełnosprawnym, które nie są w stanie samodzielnie skorzystać z toalety lub wziąć kąpieli i prysznica.

Odkryj pomoce łazienkowe dostępne w Oddychasz.pl – szczegóły aktualnej oferty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym Oddychasz.pl zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była różnorodna i w kompleksowy sposób odpowiadała potrzebom różnych pacjentów. Dostępne w tej kategorii pomoce łazienkowe to produkty dedykowane szerokiej grupie osób. Przede wszystkim rekomendujemy je osobom opiekującym się pacjentami niepełnosprawnymi, i to zarówno w ośrodkach, jak i warunkach domowych. Równie doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się, siadaniem i wstawaniem, na przykład z powodu artretyzmu lub po przebytej operacji.

W aktualnym asortymencie znajdziesz pomoce łazienkowe firmy ANTAR, która specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu medycznego. Do wyboru masz takie produkty jak basen i kaczka sanitarna, wanienka do mycia głowy, nasadka toaletowa z pokrywką, taboret pod prysznic, nasadka wannowa do siedzenia, ławka nawannowa z oparciem oraz krzesło toaletowe stalowe i aluminiowe. To, które z produktów przeznaczonych do pomocy łazienkowej wybierzesz, zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Toaletowe pomoce łazienkowe – co warto o nich wiedzieć?

Toaletowe pomoce łazienkowe, jak sama nazwa wskazuje, to produkty, które umożliwiają komfortowe i higieniczne załatwianie potrzeb fizjologicznych. Zaliczamy do nich przede wszystkim baseny i kaczki sanitarne, które mogą być używane zarówno w pozycji leżącej, jak i półleżącej. Tego typu wyroby sprawdzają się doskonale zarówno w placówkach medycznych, jak i w domach. Do ich zalet zaliczamy lekkość i komfort użytkowania oraz łatwość opróżniania i utrzymywania w czystości.

Inną propozycją są nasadki toaletowe z pokrywą, która może mieć wysokość wynoszącą 10 lub 15 cm. To pomoce łazienkowe, które należy przymocować do muszli klozetowej przy użyciu dołączonych dwóch zaczepów. Tego typu artykuły są polecane w szczególności pacjentom z urazami, po operacjach i artretyzmem, dla których korzystanie z tradycyjnej toalety może być utrudnione lub całkowicie niemożliwe. Nasadki toaletowe mają ergonomiczny kształt i lekko nachylone siedzisko, które zapewniają równomierny nacisk na powierzchnię ciała pacjenta.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również takie pomoce łazienkowe jak krzesła toaletowe. Możesz zdecydować, czy wolisz model wykonany z aluminium, czy stalowy. Bez względu na to, który materiał wybierzesz – produkty są stabilne, mają antypoślizgowe nasadki oraz zapewniają higienę i bezpieczeństwo podczas korzystania z toalety. Dodatkowo są mobilne i mają wygodne uchwyty boczne, które ułatwiają pacjentom korzystanie z krzeseł.

Pomoce łazienkowe ułatwiające kąpiel i prysznic

To jednak nie koniec naszej oferty! W Oddychasz.pl znajdziesz również pomoce łazienkowe, które ułatwią kąpiele i prysznice oraz zapewnią pacjentom bezpieczeństwo, jeśli akurat myją się bez pomocy opiekuna. Najchętniej wybierane są taborety pod prysznic (dostępne w wersji z oparciem lub bez), które polecamy osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. Tego typu produkty są odporne na korozję, łatwe w dezynfekcji oraz umożliwiają regulację wysokości siedziska.

W trakcie przeglądania naszej aktualnej oferty warto także zainteresować się nasadkami i ławkami nawannowymi, które podobnie jak taborety zdadzą egzamin u pacjentów z obniżoną sprawnością ruchową. To wsparcie w trakcie oddawania się czynnościom higienicznym, które stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas kąpieli. Dodatkowo pomoce łazienkowe są bezproblemowe w montażu, mają antypoślizgowe nasadki oraz są wyposażone w specjalne otwory, które umożliwiają nieustanne odprowadzanie wody.