Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Cewniki zewnętrzne

Jeśli chcesz kupić cewniki zewnętrzne, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty, której znajdziesz samoprzylepne i nieprzylepne produkty urologiczne. Do wyboru masz wyroby w różnych rozmiarach, zamknięte w ekonomicznym opakowaniach obejmujących kilkadziesiąt sztuk. Sprawdź, jakie cewniki zewnętrzne zamówisz u nas z dostawą!

Cewniki zewnętrzne – najważniejsze informacje

Cewniki zewnętrzne są przeznaczone dla mężczyzn, którzy mają problem z nietrzymaniem moczu, osób na wózkach inwalidzkich, a także dla pacjentów z różnego rodzaju problemami z układem moczowym – od przerostu gruczołu krokowego, aż po powikłania po przebytych operacjach i zabiegach. Cewniki zewnętrzne stosuje się także u osób po uszkodzeniach neurologicznych.

Cewniki zewnętrzne Conveen i Freedom Clear Advance, które znajdziesz w naszym asortymencie online, są dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dobierzesz wielkość indywidualnie dopasowaną do cewnikowanego pacjenta. Do wyboru masz cewniki zewnętrzne nieprzylepne i samoprzylepne. Bez względu na to, który produkt urologiczny zdecydujesz się zamówić – możesz mieć pewność, że zagwarantuje bezpieczeństwo pacjentowi oraz obniży inwazyjność samego procesu cewnikowania (w porównaniu do wyrobów wewnętrznych umieszczanych bezpośrednio w drogach moczowych).

Cewniki zewnętrzne samoprzylepne – wygoda i higiena w jednym

Jednymi z najchętniej wybieranych produktów urologicznych są cewniki zewnętrzne samoprzylepne. Nie bez powodu – tego typu wyroby są łatwe i szybkie w użyciu, składają się wyłącznie z jednego elementu, a do tego mają konstrukcję zaprojektowaną w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ewentualnego wycieku do zera.

Wyroby mają ujście harmonijkowe i antyskrętne, gwarantują szczelne połączenie z workiem do zbiórki moczu, a także mają specjalny aplikator. Dzięki niemu proces rozwijania i cewnikowania jest szybki, bezpieczny i bezproblemowy. Co istotne, dostępne cewniki zewnętrzne samoprzylepne możesz zamówić w wersji z lateksem lub bez.

Cewniki zewnętrzne nieprzylepne – co warto o nich wiedzieć?

Drugim rodzajem cewników zewnętrznych są te nieprzylepne, które, jak sama nazwa wskazuje, nie są wzbogacone o specjalną warstwę kleju pozwalającą na łatwe i szybkie przymocowanie produktu urologicznego. Zamiast tego oferowane wyroby są sprzedawane w zestawie z hydrokoloidowym przylepcem, który przypomina klasyczny plaster. Cewniki są dwustronne, składają się z 2 części, dzięki czemu umożliwiają bezproblemowe dopasowanie, a do tego są wolne od lateksu. W ten sposób ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej zostało całkowicie wyeliminowanie.

Same cewniki zewnętrzne nieprzylepne, podobnie jak i dołączone do nich przylepce, są wolne od lateksu. Zamiast tego produkty urologiczne zostały wykonane z miękkiego, bezpiecznego materiału, który jest przyjazny dla skóry. Do ich zalet zaliczamy dodatek aplikatora z paskiem i uchwytem, które ułatwiają i przyspieszają zakładanie. Dodatkowo cewniki zewnętrzne nieprzylepne są skutecznie zabezpieczone przed wyciekami i zatkaniem.

Pozostałe produkty urologiczne dostępne w naszej ofercie

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę obejmującą nie tylko dostępne w tej kategorii cewniki zewnętrzne samoprzylepne i nieprzylepne. Nasz asortyment to szereg innych produktów urologicznych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o komforcie każdego pacjenta, który z różnych przyczyn nie jest w stanie samodzielnie załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych.

Oprócz cewników zewnętrznych możesz zamówić u nas również te wewnętrzne, czyli przeznaczone do umieszczenia bezpośrednio w pęcherzu moczowym. Dodatkowo oferujemy także szczelne worki do zbiórki moczu, kaczki i baseny sanitarne oraz wiele praktycznych akcesoriów, które ułatwią korzystanie i z cewników zewnętrznych, i z pozostałych produktów urologicznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami reszty naszego asortymentu, a jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w zakupach – zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z zespołem Oddychasz.pl.