Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • BLT

Pulsoksymetry służą do pomiaru pulsu i saturacji. Rekomendujemy zakup jednego z oferowanych urządzeń do domowej apteczki. Proponowane sprzęty równie znakomicie sprawdzą się w placówkach medycznych – przychodniach, szpitalach i domach opieki, a także w karetkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu!

Sprawdź pulsoksymetry BLT dostępne w sklepie Oddychasz.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogaty wybór pulsoksymetrów BLT. W sklepie Oddychasz.pl możesz zamówić przede wszystkim urządzenie napalcowe – kompaktowe i idealne do korzystania w domowych warunkach. Oprócz niego oferujemy także przenośne sprzęty medyczne, w tym te wyposażone również w EKG, które dzięki swojej funkcjonalności zostały docenione przez medyków i sanitariuszy. Bez względu na to, który model wybierzesz, możesz mieć pewność, że pulsoksymetr BLT posłuży Ci przez lata, w precyzyjny sposób monitorując podstawowe parametry.

Zalety pulsoksymetru napalcowego BLT

Zdecydowanie to pulsoksymetry napalcowe cieszą się największą popularnością nie tylko w warunkach domowych, ale także w przychodniach czy szpitalach. Dlaczego? Z uwagi na ich przenośny charakter. W przeciwieństwie do swoich stacjonarnych odpowiedników są lekkie, ich konstrukcja waży nawet 60-70 g, a do tego są bezproblemowe w przechowywaniu. Korzystanie z ich nie jest też w żadnym stopniu niekomfortowe czy bolesne dla pacjenta. W przypadku pulsoksymetrów stacjonarnych mamy do czynienia z zaawansowaną konstrukcją i większymi rozmiarami, przez co są one najczęściej używane w szpitalach czy domach opieki.

Pulsoksymetry napalcowe BLT i pozostałych marek są również bezproblemowe i intuicyjne w obsłudze, wygodne w korzystaniu i nie wymagają doświadczenia w sprawdzaniu saturacji czy pulsu. Wszystkim zajmuje się za Ciebie urządzenie, aby po chwili (zazwyczaj po kilku sekundach) wyświetlić wynik. Wystarczy, że nałożysz pulsoksymetr BLT na palec środkowy albo wskazujący i gotowe!

Pulsoksymetry przenośne BLT – najważniejsze informacje

W naszym asortymencie znajdziesz również pulsoksymetry przenośne BLT. Jednym z nich jest model M800, który może być z powodzeniem używany do monitorowania saturacji i pulsu u noworodków, dzieci i dorosłych. Jak pozostałe urządzenia z kategorii – ma czytelny, kolorowy wyświetlacz, czujnik położenia, zasilanie bateriami oraz możliwość zapisania danych i przesłania ich do komputera. Właśnie dlatego polecamy do placówek medycznych.

Równie dobrym wyborem jest pulsoksymetr przenośny M850 wyposażony w EKG. Funkcjonalne urządzenie jest odpowiednie do monitorowania parametrów u pacjentów w każdym wieku. Sprzęt medyczny może pochwalić się również atrakcyjną ceną, w której otrzymujesz uniwersalny pulsoksymetr służący nie tylko do monitorowania saturacji i pulsu, ale także pracy serca. Do jego zalet zaliczamy również czujnik położenia reagujący na grawitację, kolorowy wyświetlacz i dotykowy ekran z antyrefleksem, prostotę obsługi oraz możliwość zapisywania danych w formie trendów tabularnych. Pulsoksymetr BLT M850 sprawdzi się do przechowywania informacji zdrowotnych nawet 99 pacjentów!

Jakie akcesoria do pulsoksymetrów BLT znajdziesz w naszym asortymencie?

Pulsoksymetry BLT to nie wszystko, co znajdziesz w naszej aktualnej ofercie. W sklepie Oddychasz.pl przygotowaliśmy również akcesoria dedykowane sprzętom z tej kategorii. Wśród nich czekają przede wszystkim czujniki klips dla dzieci i dorosłych, czujniki gumka, kable przedłużające oraz ładowarki z akumulatorem. Jeżeli nie wiesz, który model pulsoksymetru BLT wybrać lub potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego akcesorium – zespół Oddychasz.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z profesjonalnego wsparcia.