Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria

Oddychasz.pl to sklep internetowy, w którym skupiamy się przede wszystkim na ułatwieniu pacjentom i ich opiekunom dostępu do profesjonalnych i bezpiecznych w użyciu wyrobów medycznych. Podstawą naszej działalności jest tlenoterapia, która jest niezwykle istotnym, często wręcz niezbędnym elementem w trakcie leczenia różnorodnych chorób układu oddechowego. Jej skuteczność została potwierdzona badaniami, dzięki czemu mamy pewność, że dostępne produkty pomogą naszym klientom w poprawie ogólnego samopoczucia czy stabilizacji ciśnienia płucnego. W tej kategorii znajdziesz artykuły jednorazowe przeznaczone do tlenoterapii w domu lub w placówce medycznej. Wyroby pochodzą od zaufanych producentów i spełniają odpowiednie normy, a do tego mogą zostać dostarczone prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty!

Na czym polega tlenoterapia?

Jak wspomnieliśmy powyżej, tlenoterapia jest stosowana w leczeniu różnorodnych chorób układu oddechowego. Jej głównym zadaniem jest zwiększenie stężenia tlenu w wydychanym powietrzu, zwłaszcza u pacjentów, u których zdiagnozowano przewlekłą niewydolność oddechową. W tym celu wykorzystuje się dostępne w naszym sklepie internetowym koncentratory tlenu i przygotowane w tej kategorii dreny tlenowe, zawory kaniuli, które służą do ich przedłużenia, czy łączniki rurki nawilżacza. Decydując się na zastosowanie koncentratorów tlenu i dedykowanych im artykułów jednorazowych, można poprawić dotlenienie narządów wewnętrznych u chorego, pracę serca i jakość snu, spowolnić postęp choroby czy umożliwić pacjentowi przebywanie w domu zamiast w placówce medycznej. Profesjonalne urządzenia możesz kupić zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

Jakie artykuły do tlenoterapii oferujemy w oddychasz.pl?

W oddychasz.pl zamówisz przede wszystkim dreny tlenowe przeznaczone do stosowania tlenoterapii w domu. Do wyboru masz modele o długości 2,1 m, 4,2 m, 7,6 m, a nawet 15 m. Proponowane akcesoria pełnią funkcję przedłużacza, dzięki któremu chory nie musi siedzieć tuż przy koncentratorze. Dreny tlenowe są sterylne, zostały wykonane z nietoksycznego PCV, które jest przezroczyste i wolne od lateksu, a do tego są odporne na zagięcia i skręcenia. To wszystko dzięki zastosowaniu przekroju gwiazdkowego. Oprócz nich oferujemy również zawór kaniuli, który zmniejsza ryzyko pożaru i może być stosowany w połączeniu z drenem tlenowym. Model Firesafe minimalizuje skalę wspomnianego pożaru, zmniejsza tempo jego rozprzestrzeniania oraz chroni źródła zasilania przed przedostaniem się do nich ognia. Wśród proponowanych artykułów jednorazowych do tlenoterapii nie zabrakło także łącznika rurek do mocowania butelki nawilżacza. Akcesorium jest dedykowane urządzeniom zapewniającym ciągły przepływ tlenu.