Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Z portem wydechowym

Bezdech senny jest bardzo problematyczną przypadłością, ale można z nią walczyć. Leczenie jest konieczne, bowiem bezdech może być przyczyną innych, równie niebezpiecznych schorzeń. U chorego może pojawiać się podwyższone ciśnienie krwi, udary, cukrzyca lub choroby serca. Dodatkowo zatrzymywanie oddechu podczas snu powoduje powtarzające się cykle wybudzania. Znacząco obciąża to ludzki organizm, co w rezultacie przyczynia się do powstawania uczucia zmęczenia, rozdrażnienia i powoduje problemy z koncentracją. Występują różne możliwości leczenia bezdechu, jednak farmakologię dobrze jest zastąpić aparatem CPAP, którego zadaniem, jest wytwarzanie stałego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych.

Maska Wisp z portem wydechowym zapewni dopływ tlenu

Maska Wisp z portem wydechowym dostarczy powietrze pod ciśnieniem odpowiednio dopasowanym do potrzeb pacjenta. Aby cały proces przebiegał w sposób skuteczny, produkt musi przede wszystkim cechować się odpowiednią szczelnością. Takimi właściwościami cechuje się oferowana w asortymencie sklepu internetowego oddychasz.pl, maska Wisp z portem wydechowym. Jej szczelność gwarantuje idealne dopasowanie do cech anatomicznych pacjenta. W zestawie z maską znajdują się trzy rozmiary poduszek. Produkt pozwoli na mocny i zdrowy sen, bez konieczności wielokrotnego wybudzania się w nocy. Dzięki temu każdy użytkownik zyska zdecydowanie lepsze samopoczucie każdego dnia.

Wygoda noszenia maski Wisp z portem wydechowym

Maska Wisp z portem wydechowym jest produktem, który powinien znajdować się na twarzy pacjenta przez całą noc. Z tego też powodu, dużą rolę przywiązuje się do właściwego stopnia komfortu. Maskę zamówić można w dwóch wersjach. Różnią się one materiałem, z którego wykonana została rama. Do jej produkcji wykorzystany został silikon lub materiał. Wyeliminowanie podkładki czołowej sprawiło, że w masce można bezproblemowo wykonywać większość codziennych czynności, takich jak czytanie książek lub oglądanie telewizji. Maska nie przeszkadza również z noszeniu okularów korekcyjnych i zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia. Prosta obsługa sprawia, że zyskuje ona bardzo szerokie grono zwolenników.