Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pieluchomajtki Tena

Pieluchomajtki są niezbędne dla osób chorych oraz nieradzących sobie z kontrolowaniem swoich potrzeb fizjologicznych. Warto zdecydować się na zakup dobrej jakości asortymentu, ponieważ w znaczący sposób wpływa on na komfort codziennego użytkowania oraz samopoczucie osoby chorej. Wygodne pieluchomajtki to korzyści zarówno dla użytkownika produktu, jak i opiekuna, który w szybki, łatwy sposób może zapewnić odpowiedni poziom higieny swojemu podopiecznemu. Pieluchomajtki Tena gwarantują świetne parametry i stanowią doskonały wybór dla każdego. Można nabyć je za pośrednictwem sklepu internetowego oddychasz.pl. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Profesjonalne pieluchomajtki Tena

Marka Tena oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów, które doskonale sprawdzą się w przypadku osób z trudnościami związanymi z nietrzymaniem moczu. Pieluchomajtki Tena Slip charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zapewniają wygodę i optymalną chłonność. Do codziennego stosowania przy średnim oraz ciężkim nietrzymaniu moczu idealnie sprawdzą się produkty Tena Slip Proskin. Materiał, z którego wykonane zostały pieluchomajtki, jest w pełni oddychający, dzięki czemu wilgotność skóry utrzymywana jest na naturalnym poziomie. Delikatny, miękki materiał zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu. Nie doprowadza on do powstawania podrażnień i otarć. Szerokie rzepy można wielokrotnie zapinać oraz odpinać. W produkcie zastosowany został również innowacyjny system Feel Dry, który eliminuje przykre zapachy oraz gwarantuje suchość. Pieluchomajtki Tena Slip w momencie wycieku moczu chłoną go do wnętrza wkładu chłonnego. W rezultacie chory może czuć się niezwykle komfortowo przez cały czas.

Tena w walce z problemem nietrzymania moczu

Pieluchomajtki Tena posiadają różnorodnerozmiary, dzięki czemu można je lepiej dopasować pod kątem indywidualnych wymagań użytkownika. Dobór właściwej wielkości jest bardzo ważny. Anatomiczny kształt pieluchomajtek sprawia, że doskonale dopasowują się one do ciała. Pieluchomajtki Tena to także atrakcyjna cena. Tworząc ofertę sklepu internetowego oddychasz.pl, chcemy, aby nasze produkty dostępne były dla szerokiego grona odbiorców. Jednocześnie wiele uwagi przykładamy do odpowiedniej jakości znajdujących się w naszym asortymencie produktów. Marka Tena oferuje rozwiązania, które poddane zostały rygorystycznym badaniom, a ich jakość potwierdzona przez specjalistów działających w branży higienicznej oraz związanej z ochroną zdrowia. Produkty dopasowane do potrzeb poszczególnych klientów zapewniają innowacyjną oraz bardzo skuteczną ochronę w przypadku problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy pełne zadowolenie. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług spotka się z Państwa uznaniem. Już dziś zapraszamy do złożenia zamówienia za pośrednictwem naszej strony, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.