Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maski CPAP Amara View

Maska Amara View to jeden z wielu produktów dostępnych w kategorii maski ustno-nosowe i maski CPAP, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl. Maski to niezbędny element wyposażenia urządzenia, jakie stosuje się w terapii tlenowej w przypadku leczenia przewlekłej obturacyjnej choroby płuc i w bezdechu sennym. Są to jednostki chorobowe, które znacząco pogarszają jakość życia pacjentów poprzez ograniczenie natlenowania krwi w ludzkim organizmie. Proponowana maska pozwala uniknąć sytuacji zbyt niskiego poziomu tlenu we krwi, zwłaszcza w czasie nocy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami maski Amara View dostępnej w atrakcyjnej cenie w oddychasz.pl!

Maska Amara View wśród masek CPAP

Proponowany produkt, czyli Amara View umożliwia pełne dopasowanie do kształtu twarzy. Jest to możliwe dzięki zaproponowaniu przez Philips Respironics kilku rozmiarów masek oraz możliwości regulacji, jaką zapewnia uprząż. Maska Amara View została również wyposażona w poduszkę podnosową, innowacyjną konstrukcję podnosową oraz klipsy uprzęży z paskami, które pozwalają na szybką i łatwą regulację. Cechą charakterystyczną maski jest przewód szybkozłączny pozwalający na podłączeniu portu wydechowego. Przekonaj się, że to produkt przygotowany z myślą o Twoich potrzebach oraz wygodzie użytkowania zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Zapoznaj się już dziś z pełną specyfikacją produktu oraz z atrakcyjną ofertą naszego sklepu internetowego oddychasz.pl!

Najlżejsza maska tlenowa - maska Amara View

Od wielu lat wiodącym producentem w branży medycznej jest marka Philips Respironics, który oferuje wiele atrakcyjnych i wysokiej jakości masek CPAP. Wśród nich można wymienić także maskę Amara View, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl! Maska Amara View to produkt najwyższej jakości, który charakteryzuje się lekkością oraz małymi rozmiarami. Zastosowana budowa zapewnia szerokie pole widzenia, dlatego nasi klienci korzystają z maski Amara również w czasie codziennych czynności. Sprawia to, że stosowana terapia tlenowa przynosi bardzo dobre efekty. Jednocześnie podnosi komfort życia każdego klienta sklepu oddychasz.pl! Przekonaj się już dziś i kup swoją maskę CPAP.