• Kategorie
  • Szukaj
  • Ortezy kończyn górnych

Ortezy kończyn górnych stosuje się podczas rehabilitacji po urazach i zabiegach, w przebiegu chorób reumatologicznych, a także w celach profilaktycznych. Szczególnie kontuzje mogą przytrafić się każdemu, niezależnie od jego wieku i stanu zdrowia. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne ortezy, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Sprzedajemy wygodne i funkcjonalne produkty dostosowane zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Szeroka oferta naszego sklepu Oddychasz.pl sprawia, że z pewnością znajdziesz model, którego potrzebujesz.

Zastosowanie ortez kończyn górnych

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne ortezy, które stosuje się po to, by usprawnić ruch i funkcjonowanie kończyny. Ortezy często stosowane są podczas rehabilitacji np. ręki lub łokcia, która wymagana jest po różnego rodzaju urazach. Konieczność stosowania ortez pojawia się także po wykonaniu określonych zabiegów oraz w przebiegu chorób reumatologicznych.

Co więcej, ortezy wykorzystywane są przez osoby uprawiające sport w celu zabezpieczenia stawów oraz uniknięcia kontuzji. W zależności od konkretnego schorzenia lub urazu wybiera się ortezy, które są przeznaczone do stosowania w ich trakcie. Na przykład orteza na rękę znajduje zastosowanie w przebiegu zapalenia stawów okolic nadgarstka. Należy pamiętać o tym, że wybór ortezy powinien być skonsultowany z ortopedą, co sprawi, że korzystanie z produktu przyniesie zamierzone efekty.

Szeroki wybór ortez kończyn górnych w sklepie Oddychasz.pl

Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu mogą je stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne ortezy, które przeznaczone są do wsparcia leczenia takich przypadłości jak urazy obszaru stawu barkowego, urazy stawu śródręczno-paliczkowego palca pierwszego czy zapalenie nadkłykcia bocznego.

Dostępne są również materiałowe temblaki służące m.in. do podtrzymywania opatrunku gipsowego. Proponowana orteza na łokieć czy rękę to wysokiej jakości produkt, który pomoże Ci wzmocnić uszkodzoną kończynę oraz przywrócić jej prawidłowy ruch. W naszej ofercie znajdziesz też ortezy na łokieć tenisisty, kamizelki ortopedyczne i inne specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne.

Duża wygoda i funkcjonalność ortez kończyn górnych

W sklepie Oddychasz.pl oferujemy wysokiej jakości ortezy kończyn górnych, które wykonane zostały z bezpiecznych dla skóry materiałów. Produkty z naszego asortymentu zapewniają wysoki komfort użytkowania, a także są skutecznym wsparciem leczenia danego urazu lub schorzenia. Oferowane ortezy sprawią, że szybko przywrócisz swoim kończynom dawną sprawność, a noszenie stabilizatora będzie dla Ciebie komfortowe. Sprzedajemy wyłącznie profesjonalne ortezy, które posiadają wszystkie potrzebne atesty.

Jeśli nie wiesz, jaką ortezę wybrać, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. W naszym sklepie znajdziesz także inne specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne, takie jak ortezy kończyn dolnych czy wózki inwalidzkie. Zachęcamy do przejrzenia całego naszego asortymentu oraz do zakupów.