Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Trener mięśni oddechowych

Choroby układu oddechowego mogą sprawiać wiele trudności pacjentom, w tym ograniczać ich codzienną aktywność. Z pojawiającą się dusznością czy zadyszką można walczyć, wybierając urządzenie do ćwiczeń oddechowych. To mały i prosty w obsłudze aparat, który w dość krótkim czasie jest w stanie poprawić wydolność oddechową. Wystarczy zaangażowanie oraz systematyczność, a także sprawdzony trener oddechu. Produkt ten dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl, podobnie jak pulsoksymetry, inhalatory, komory inhalacyjne i wiele innych, sprawdzonych produktów i urządzeń medycznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanych asortymentem i do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty.

Najlepsze urządzenie do ćwiczeń oddechowych

Pragniemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości trenera mięśni oddechowych, jakim jest urządzenie Threshold IMT marki Philips Respironics. Produkt ten służy do treningu sił wytrzymałościowych i wdechowych u każdego pacjenta. Bez względu na sposób oddychania urządzenie to ćwiczy mięśnie oddechowe i poprawia oddychanie. Proponowany trener oddechu może być używany zarówno z maską, jak i ustnikiem. Model ten ma jednokierunkowe zawory, które zapewniają stały opór. Dodatkowo dostępna jest funkcja umożliwiająca ustawienie pożądanego ciśnienia – oporu wdechu. Wpływa to na jakość i skuteczność terapii, jaka może być zalecana osobom borykającym się z astmą, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP) oraz w przypadku innych chorób układu oddechowego. Warto podkreślić, że efekty stosowania trenera mięśni oddechowych są bardzo szybko widoczne. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest sprawdzony trener oddechu oraz systematyczność, którą monitoruje lekarz specjalista. Atutem tego produktu jest również fakt, że szybkość oddechu nie wpływa na efektywność treningu sił wdechowych i wytrzymałościowych.

Trener oddechu, dlaczego warto skorzystać

Osoby z astmą, POChP i wieloma innymi chorobami układu oddechowego często borykają się z dusznościami, które pojawiają się po przejściu kilku pięter lub nawet przy szybszym marszu. Bywa to bardzo kłopotliwe i zdecydowanie utrudnia codzienne funkcjonowanie pacjenta. Jednocześnie komfort życia takiej osoby znacząco maleje. Pragnąc przywrócić większą tolerancję na wysiłek, warto wykonać trening mięśni oddechowych, wykorzystując między innymi model Threshold IMT marki Philips Respironics. Produkt ten poprawia również wytrzymałość mięśni oddechowych i zwiększa ich siłę. Urządzenia tego typu są wygodne w obsłudze, dlatego mogą być stosowane w dowolnej pozycji. Wybór wygodnej pozycji dla pacjenta nie wpływa negatywnie na skuteczność terapii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą obejmującą produkty do treningu mięśni oddechowych. Tylko wysokiej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców spełnią oczekiwania klientów naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl.