Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Myjki

Artykuły jednorazowe są coraz chętniej stosowane w opiece nad chorymi, gdyż pozwalają w odpowiedni sposób zabezpieczyć osobę wykonującą zabiegi pielęgnacyjne oraz chorego. Dla nas ważny jest komfort zarówno pacjenta, jak i osoby opiekującej się chorym. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, takie jak: rękawice jednorazowe, pieluchomajtki, materiały opatrunkowe czy myjki do pielęgnacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej, a także do kontaktu z naszym zespołem. Serdecznie zapraszamy!


Myjki do pielęgnacji

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, takie jak myjki uznanej marki Seni Care. Dostępne są w dużych opakowaniach liczących 50 sztuk. Rozmiar myjki do pielęgnacjito 22,5 x 16 cm. Jest to uniwersalny wymiar, który pozwala w dokładny sposób oczyścić powierzchnię skóry. Warto podkreślić, że myjki te najlepiej sprawdzają się w połączeniu z innymi preparatami z serii marki Seni Care. Jako uzupełnienie zamówienia polecamy Państwu wybór: kremowego żelu do mycia Seni Care, lotionu nawilżająco-natłuszczającego Seni Care lub kremu myjącego 3 w 1 Seni Care.

W naszym asortymencie dysponujemy dwoma rodzajami myjek, mianowicie - myjkami podfoliowanymi oraz niepodfoliowanymi. Pierwszych z wymienionych można używać bezpośrednio na skórę, gdyż nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia osoby wykonującej zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki temu można uniknąć zakładania rękawiczek jednorazowych, co dla niektórych często jest bardzo kłopotliwe. Jednocześniemyjki do pielęgnacji to sprawdzony produkt, który bardzo skutecznie pielęgnuje skórę chorego i zapewnia mu komfort w czasie mycia. Podobne cechy mają myjki niepodfoliowane, różnią się jedynie brakiem folii. W tym przypadku konieczne jest użycie rękawiczek jednorazowych, które ochronię skórę dłoni podczas pielęgnacji chorego. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną specyfikacją produktu marki Seni Care, dostępnego jest w ofercie naszego sklepu internetowego!


Skuteczna pielęgnacja

Komfortowa pielęgnacja chorego opiera się między innymi na wykorzystaniu delikatnych myjek do pielęgnacji, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Jednocześnie produkt marki Seni Care charakteryzuje się wysoką efektywnością w czasie zabiegów pielęgnacyjnych, zwłaszcza bez użycia wody. Najlepsze rezultaty można uzyskać, wybierając myjkę oraz produkty pielęgnacyjne z serii Seni Care. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie dostępne są dwa warianty myjek. Spełniają wysokie standardy jakościowe, jednak wybór należy do Państwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, konsultanci z naszego sklepu internetowego mają ogromną wiedzę oraz spore doświadczenie, o czym warto się przekonać. Życzymy udanych zakupów!