Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzęt medyczny

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy profesjonalny sprzęt medyczny, który znajdzie zastosowanie przede wszystkim w szpitalach i karetkach, ale nie tylko. Oferowane urządzenia, na przykład pulsoksymetry, są niezbędne w przychodni czy nawet warunkach domowych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów asortymentu!

Niezawodny sprzęt medyczny dostępny w Oddychasz.pl – zobacz, co mamy w asortymencie

Aktualny asortyment naszego sklepu internetowego został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach każdego pacjenta lub jego opiekuna. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę urządzeń medycznych od zaufanych marek, takich jak Aga Labor, Asskea, BLT, BLT Biolight, Choicemmed, DeVilbiss, Philips Respironics, PIC, PIC Solution, SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY oraz Teleflex.

Co znajdziesz w tej kategorii? Profesjonalny sprzęt medyczny i dedykowane mu akcesoria, które pozwolą w kompleksowy sposób zaopiekować się pacjentem zarówno w trakcie leczenia, jak i w okresie rekonwalescencji. Niektóre z dostępnych urządzeń medycznych sprawdzają się także w profilaktyce różnych chorób i pozwalają na regularne monitorowanie stanu zdrowia. Do wyboru masz przede wszystkim pulsoksymetry, ciśnieniomierze, inhalatory, komory inhalacyjne oraz ssaki elektryczne. Oprócz nich możesz zamówić u nas także koncentratory tlenu, butelki jednorazowe, mankiety wymienne, kable przedłużające oraz zestawy akcesoriów.

Pulsoksymetry i ciśnieniomierze – urządzenia medyczne przydatne i w szpitalu, i w domu

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się urządzenia medyczne, które mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w warunkach szpitalnych, ale także domowych. Mowa przede wszystkim o pulsoksymetrach, czyli kompaktowym sprzęcie medycznym przeznaczonym do monitorowania poziomu wysycenia krwi tlenem i tętna. Do wyboru masz przede wszystkim modele napalcowe – przenośne, o niewielkich rozmiarach oraz bezproblemowe w obsłudze.

Nasi klienci równie chętnie decydują się na zamówienie ciśnieniomierzy. To kolejny sprzęt medyczny, który warto mieć w swoim domu. Z jego pomocą można bezboleśnie i nieinwazyjnie monitorować ciśnienie tętnicze – skurczowe i rozkurczowe. Popularne urządzenia medyczne są w szczególności pacjentom, u których zdiagnozowano nadciśnienie. Aktualnie w asortymencie znajdziesz praktyczne modele naramienne. Do ich zalet zaliczamy intuicyjną obsługę, dodatek czytelnego wyświetlacza oraz precyzję pomiaru.

Inhalatory i komory inhalacyjne – sprzęt medyczny dla pacjentów z chorobami układu oddechowego

Oprócz pulsoksymetrów i ciśnieniomierzy przygotowaliśmy również inhalatory i komory inhalacyjne. To urządzenia medyczne dedykowane głównie pacjentom ze zdiagnozowanymi chorobami układu oddechowego. Pierwszy rodzaj sprzętu może pochwalić się dość szerokim zastosowaniem. Można używać go podczas zwykłej infekcji lub w celu leczenia poważniejszych schorzeń, takich jak astma. Z pomocą inhalatorów można w szybki i bezpieczny sposób podać leki metodą wziewną.

W naszym asortymencie znajdziesz również komory inhalacyjne w dobrej cenie, dostępne w różnych rozmiarach. Tego typu sprzęt medyczny jest używany podczas aerozoloterapii, czyli możliwości leczenia poprzez podawanie leków bezpośrednio do dróg oddechowych. Polecane urządzenia, które oferujemy w sklepie internetowym Oddychasz.pl, są wyposażone w specjalne zastawki, umożliwiają podanie całkowitej dawki leku oraz mają kompaktowy, łatwy w przenoszeniu rozmiar.

Pozostałe urządzenia medyczne dostępne w Oddychasz.pl

W sklepie Oddychasz.pl znajdziesz szereg innych urządzeń medycznych. To na przykład ssaki elektryczne, które służą do szybkiego i łatwego odprowadzania wydzieliny z górnych dróg oddechowych. Najczęściej wykorzystuje się je u pacjentów, którzy mają problem z samodzielnym odkrztuszaniem. Sprzęt medyczny przeznaczony do szpitalnego i domowego użytku ma kompaktowy rozmiar, może pochwalić się cichą pracą, a także możliwością stosowania u pacjentów w każdym wieku – noworodków, dzieci i dorosłych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej oferty, to zapraszamy do kontaktu z zespołem Oddychasz.pl