• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzęt medyczny

W sklepie internetowym oddychasz.pl, mogą Państwo nabyć wyposażenie do masek, stosowanych w wentylacji nieinwazyjnej Pacjentów. Może być ono wykorzystane zarówno w warunkach szpitalnych, jak również domowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też oferowane przez nas produkty każdorazowo charakteryzują się doskonałą jakością zastosowanych materiałów oraz wysoką trwałością. Z naszych produktów z powodzeniem mogą skorzystać wszyscy Pacjenci, borykający się z dolegliwościami związanymi z bezdechem sennym. Wentylacja nieinwazyjna zyskała dużą popularność, gdyż pozwala na uzyskanie znakomitych efektów, bez potrzeby poddawania się operacjom lub stosowania farmaceutyków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Pozostałe rozwiązania

Oddychasz.pl, oferuje m. in. wysokiej klasy inhalatory, które świetnie sprawdzają się do podawania leków w płynie, za pomocą ich rozpylenia. W przypadku terapii aerozolowej wykorzystuje się również dostępne w naszym sklepie komory inhalacyjne. Za ich pomocą w wygodny i szybki sposób można dostarczyć wymaganą dawkę aplikowanego leku. W naszym asortymencie znajdą Państwo także trener mięśni oddechowych, który zwiększa wytrzymałość poszczególnych partii mięśni, a co za tym idzie, znacząco zwiększa tolerancję organizmu na podejmowany wysiłek. Polecamy również zaawansowane pulsoksymetry, które służą do pomiaru tętna i nasycenia krwi tlenem.

Zaawansowane urządzenia w oddychasz.pl

Poszukując wyposażenia do masek, mogą Państwo skorzystać z oferty bardzo zaawansowanych technologicznie urządzeń do wentylacji nieinwazyjnej, które można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu. Pacjenci cierpiący na bezdech senny, z pewnością docenią dostępny u nas aparat BiPAP, który dostarcza pod określonym ciśnieniem powietrze do płuc Pacjenta. Co istotne, wentylacja na dwóch poziomach ciśnień znacznie zwiększa komfort snu chorego. W ofercie posiadamy także respiratory, które są niezbędne dla osób niewydolnych oddechowo oraz asystor kaszlu, który stopniowo dostarcza dużą ilość powietrza podczas wdechu (nadciśnienie). Kiedy płuca zostały rozszerzone (podobnie jak w przypadku normalnego głębokiego oddechu), urządzenie szybko odwraca przepływ w celu wypchnięcia wydzielin (podciśnienie). Wibracje oscylacyjne o wysokiej częstotliwości  pomagają w odrywaniu i przemieszczaniu wydzielin, natomiast szybka zmiana ciśnienia powoduje dużą szybkość przepływu wydechowego z płuc, co sprzyja usuwaniu wydzielin . Dla osób wymagających tlenoterapii posiadamy koncentratory tlenu, które potrafią przynieść doskonałe rezultaty terapeutyczne.

Terapia, która stosowana jest przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń potrafi przynieść bardzo zadowalające efekty. Wyposażenie znajdujące się w ofercie sklepu oddychasz.pl, stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa dla Pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszym sklepie i skorzystania z rozwiązań, które przyniosą ulgę w problemach dotyczących układu oddechowego.