Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nosowe Maski CPAP Wisp bez portu wydechowego

W celu leczenia bezdechu sennego należy w regularny sposób korzystać ze specjalistycznych urządzeń, którymi są aparaty CPAP. Zastosowanie sprzętu medycznego to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów do walki z tą dokuczliwą dolegliwością. Pacjenci cierpiący na bezdech senny poprzez chwilowe wybudzenia się w trakcie snu, mogą uskarżać się na złe samopoczucie, rozdrażnienie i kłopoty z koncentracją. Zastosowanie maski CPAP pozwala na zdrowy i mocny sen, który stanowi podstawę dobrego samopoczucia. W ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl, można znaleźć bardzo szeroki asortyment masek, poprawiających komfort życia pacjenta.

Maska Wisp bez portu wydechowego na problemy z bezdechem

Maska Wisp bez portu wydechowego dostępna w naszym sklepie to doskonały produkt, który pomoże w problemach związanych z oddychaniem. Maska podłączona do aparatu CPAP za pomocą specjalnej rurki umożliwia dostarczanie bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta powietrza pod odpowiednim ciśnieniem. Dzięki temu nie dochodzi do niedotlenienia i wszelkich negatywnych objawów z nim związanych. Maska znacząco poprawia komfort życia pacjenta i jest jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z bezdechem.

Zalety maski Wisp bez portu wydechowego

Oferowana maska ma bardzo wiele zalet, które z pewnością zostaną docenione przez przyszłych nabywców. Głównym atutem jest fakt, iż została ona zaprojektowana w taki sposób, by mieć jak najmniejszy kontakt z twarzą pacjenta. Dzięki temu nie przeszkadza ona w codziennym funkcjonowaniu, jak również podczas snu. Pomimo swojej budowy, maska Wisp bez portu wydechowego zapewnia całkowitą szczelność, dostarczając powietrze we właściwy sposób, bez jego przedostawania się na zewnątrz. Rama maski wykonana może być z silikonu lub materiału, w zależności od oczekiwań stawianych ze strony użytkownika. Trzy wielkości poduszek dostępnych w zestawie umożliwiają właściwe dopasowanie do kształtu anatomicznego twarzy. Dzięki temu produkt jest niezwykle uniwersalny i doskonale sprawdzi się w przypadku każdego pacjenta.