• Kategorie
  • Szukaj
  • Maski donosowe

Maska DreamWear Silicon z uprzężą
Maska DreamWear Silicon z uprzężą
Produkt dostępny na zamówienie
Maska DreamWear Gel z uprzężą
Maska DreamWear Gel z uprzężą
Produkt dostępny na zamówienie
Maska donosowa Nuance PRO Gel
Maska donosowa Nuance PRO Gel
Produkt dostępny na zamówienie

Podstawową metodą leczenia bezdechu sennego jest stosowanie specjalnego wspomagania oddechu, poprzez zastosowanie aparatu i maski CPAP. Można wyróżnić dwa podstawowe rodzaje masek, które są stosowane do terapii. Maski donosowe, zakładane są na nos pacjenta, natomiast maski ustno-nosowe, obejmują jednocześnie jego usta i nos. Dzięki zastosowaniu maski, chory może spokojnie spać, gdyż właściwe ciśnienie jest utrzymywane poprzez zastosowana w aparacie pompę.

Maska donosowa CPAP na problemy z bezdechem

Przy wyborze maski donosowej CPAP należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Chodzi między innymi o to, w jaki sposób śpi chory. W przypadku problemów związanych z bezdechem sennym najczęściej wykorzystywane są maski donosowe. Jeśli jednak pacjent ma problemy związane z oddychaniem przez nos, można również zastosować maskę ustno-nosową. Może to wynikać na przykład z krzywej przegrody nosowej lub problemów związanych z występowaniem polipów. Maski donosowe zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby spełniać indywidualne oczekiwania pacjentów. Dlatego też doskonale dopasowują się, zapewniając wysoki poziom komfortu. Dostępny w zestawie komplet poduszek o różnych rozmiarach sprawia, że maska zawsze będzie doskonale trzymać się na twarzy pacjenta.

Komfortowe i wygodne maski donosowe

Maski dostępne w sklepie internetowym oddychasz.pl, są niezwykle lekkie i elastyczne. Zostały stworzone z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu jej użytkownikowi. Maska jest wykorzystywana w trakcie snu, dlatego też musi odpowiednio dopasowywać się do pacjenta i stabilnie trzymać się na jego głowie, by móc dostarczać potrzebny tlen przez całą noc. Jednocześnie nie może w żaden sposób przeszkadzać, aby pacjent mógł obudzić się w pełni wypoczęty. Takie właśnie są maski donosowe dostępne w naszym asortymencie. Zastosowanie poduszek żelowych sprawia, że idealnie dopasowują się one do nozdrzy, a jednocześnie w żaden sposób nie podrażniają nosa. Już dziś pozbądź się swoich problemów z bezdechem. Dokonaj zamówienia wysokiej jakości masek donosowych CPAP i ciesz się spokojnym snem.