Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Chusteczki

Chusteczki nasączane doskonale sprawdzają się w przypadku wielu codziennych sytuacji. To jeden z cieszących się największą popularnością produktów kosmetycznych dostępnych na rynku. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, a jednocześnie charakteryzuje się wyjątkowo atrakcyjną ceną. Dostępne w asortymencie sklepu internetowego chusteczki pielęgnacyjne nasączane z powodzeniem wykorzystać można do dbania o higienę każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, gdyż wyróżnia go bardzo dobra jakość oraz konkurencyjne ceny.


Wysokiej jakości chusteczki nasączane

W naszym sklepie oferujemy Państwu chusteczki nasączane marki Seni Care. Dzięki cennym właściwościom w delikatny sposób oczyszczają skórę i łagodzą powstałe podrażnienia. Właściwa higiena ciała może być utrzymana zatem przez cały dzień. Produkt stosowany jest głównie u osób posiadających skórę wrażliwą i narażoną na podrażnienia, aby w skuteczny sposób nawilżyć skórę oraz poprawić jej elastyczność.

Chusteczki pielęgnacyjne nasączane w swoim składzie posiadają alantoinę, która utrzymuje prawidłowe nawilżenie naskórka i wykazuje właściwości przeciwzapalne. Dzięki niej szybciej łagodzą się podrażnienia, goją rany oraz regeneruje naskórek. Produkt zawiera także witaminę E mającą właściwości odżywcze i regenerujące. Witamina odgrywa znaczącą rolę w procesie przyspieszenia gojenia się ran. W składnikach aktywnych oferowanych chusteczek znajduje się również bisabolol. Jego zadaniem jest działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, które pobudza regenerację tkanki oraz wpływa na odbudowę naskórka.


W jaki sposób stosować chusteczki pielęgnacyjne nasączane?

Chusteczki nasączane mogą być stosowane w każdym przypadku, gdzie nie ma możliwości wykorzystania wody oraz mydła. Świetnie sprawdzają się u osób chorych, starszych lub po prostu w przypadku sytuacji wymagającej szybkiego odświeżenia. To sposób na proste i niezwykle ekonomiczne utrzymanie właściwej higieny. Duża powierzchnia chusteczki sprawia, że jej wykorzystanie jest komfortowe i wygodne. Opakowanie wyposażone w klapkę zamykającą dobrze zabezpiecza pozostałe chusteczki przed wyschnięciem.

Chusteczki pielęgnacyjne nasączane zdecydowanie ułatwią czynności związane z opieką nad osobą starszą lub chorą, dotkniętą różnego rodzaju niepełnosprawnościami. To najlepszy wybór w przypadku oczyszczania skóry okolic intymnych. Produkt pozwala na bardzo szybkie odświeżenie skóry podopiecznego, co nabiera szczególnego znaczenia w przypadku panujących wysokich temperatur.


Oferta chusteczek nasączanych w naszym sklepie

Proponujemy Państwu chusteczki Seni Care dostępne w mniejszym opakowaniu - zawierającym 48 sztuk oraz większym, liczącym 80 sztuk. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami, które zostaną docenione przez wszystkie osoby sprawujące opiekę nad chorymi. Wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.