Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pieluchomajtki

Pieluchomajtki dla dorosłych sprawdzą się doskonale w przypadku osób, które nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety lub też kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych. Wymagają więc dobrych jakościowo produktów zapewniających im wysoki poziom komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Pieluchomajtki dla dorosłych posiadają różnorodne rozmiary, dlatego też z takiego rozwiązania może skorzystać każdy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie z dokonanego zakupu.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szereg atrakcyjnych pozycji w kategorii artykułów jednorazowych. Są to produkty wysokiej jakości i godne polecenia, ponieważ znacząco poprawiają poziom życia wielu pacjentów. Wśród nich dostępne są także pieluchomajtki dla dorosłych, które dyskretnie i komfortowo pomagają klientom zmagającym się z problemem nietrzymania moczu. Jest to przykra dolegliwość układu moczowego, z którą borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pierwszym krokiem, jaki warto zrobić w tym przypadku, jest zakup wygodnych pieluchomajtek. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zaletami tego produktu, który zyskał uznanie wielu osób. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym!

TENA FLEX MAXI XL 21szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX MAXI L 22szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX MAXI M 22szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX MAXI S 22szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX SUPER XL 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX SUPER L 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX SUPER M 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX SUPER S 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX PLUS XL 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX PLUS L 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX PLUS M 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie
TENA FLEX PLUS S 30szt.
Nowość
Produkt dostępny na zamówienie

Pieluchomajtki dla dorosłych - zalety

Dolegliwość, jaką jest nietrzymanie moczu, sprawia, że dotknięty nią pacjent w niekontrolowany sposób oddaje mocz. Takie incydenty to dla wielu osób codzienność, z którą muszą żyć. Zazwyczaj spotyka to kobiety, niemniej bez względu na płeć znacząco ogranicza życie towarzyskie i dotychczasowe przyjemności dnia codziennego. Wynikiem tej sytuacji jest ogólne skrępowanie oraz poczucie dyskomfortu, jaki może wynikać z braku odpowiedniego zabezpieczenia. 

Pragnąc podnieść komfort życia, proponujemy Państwu pieluchomajtki dla dorosłychdostępne w ofercie naszego sklepu internetowego! To wygodny i bardzo funkcjonalny produkt, który zyskał uznanie wielu naszych klientów. Zapewnia konieczną dyskrecję oraz idealne dopasowanie do kształtów anatomicznych każdego człowieka. Dodatkowo proponowane pieluchomajtki są wyjątkowo chłonne. Zastosowane rozwiązania niwelują problem, jakim może być uwieranie czy przemieszczanie w czasie ruchu lub wzmożonej  aktywności fizycznej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego, a przede wszystkim ze skutecznymi pieluchomajtkami!


Bogata oferta pieluchomajtek dla dorosłych 

Pieluchomajtki dla dorosłychznajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, gdzie posiadamy szereg innych artykułów jednorazowych. To produkt wysokiej jakości, stworzony przez Seni - uznaną markę produktów medycznych. Dysponujemy pełną gamą rozmiarów, mianowicie: XS, S, M, L, XL oraz XXL. Pieluchomajtki dostępne są w dwóch opakowaniach różniących się wielkością. Mniejsze zawiera 10 sztuk, a większe aż 30 sztuk pieluchomajtek. Warto podkreślić, że posiadamy w swojej ofercie także dwa rodzaje tego produktu, czyli Seni Plus oraz Super Seni Plus - dedykowany osobom mającym duże problemy z inkontynencją. Świetnie sprawdzi się również w przypadku chorych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Pieluchomajtki Seni Plus również spełnią oczekiwania wymagających pacjentów, gdyż gwarantują wysoką chłonność oraz komfort w czasie noszenia. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo odpowiednie pieluchomajtki dla dorosłych w poszukiwanym rozmiarze. Już dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.