Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maski CPAP Amara Gel

Bezdech senny to choroba, której nie można lekceważyć. Zmaga się z nią ogromna liczba ludzi. W ich przypadku podczas snu dochodzi do zapadania się miękkiej części gardła, co w rezultacie może doprowadzić do zaniku przepływu powietrza przez drogi oddechowe. W asortymencie naszego sklepu oddychasz.pl mogą Państwo zaopatrzyć się w maski CPAP, które pozwolą na skuteczną walkę z tymi dolegliwościami. Zachęcamy do zapoznania się z maską Amara Gel dostępną w wersji z portem wydechowym oraz bez portu wydechowego.

Maska amara gel na problemy z bezdechem

Obecnie w leczeniu bezdechu sennego wykorzystywane są zaawansowane aparaty CPAP. Tego rodzaju terapia stanowi najkorzystniejszą technikę leczenia. Integralną częścią aparatu jest maska, za pomocą której pacjent otrzymuje powietrze dostarczane do dróg oddechowych pod niezmiennym ciśnieniem. Maska Amara Gel to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób cierpiących na tę chorobę, ponieważ pozwala na wyeliminowanie dolegliwości związanych z bezdechem. W rezultacie znacząco poprawia się komfort życia chorego.

Maska Amara Gel – komfort i wygoda

Dostępna w naszym sklepie maska Amara Gel stanowi najmniejszą i zarazem najlżejszą maskę ustno-nosową, którą można u nas nabyć. W rezultacie jest ona niezwykle wygodna w codziennym użytkowaniu. Poduszki maski zostały wypełnione miękkim, silikonowym żelem. Umożliwiło to maksymalną poprawę komfortu podczas snu pacjenta. Dzięki temu pacjent może mieć maskę na twarzy przez całą noc, poprawiając tym samym efekty terapii. Nieduża liczba elementów umożliwia łatwe utrzymanie jej w czystości, a samodzielny montaż zajmuje znacznie mniej czasu. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone i w pełni bezpieczne rozwiązania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.