Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pulsoksymetry na palec

Pulsoksymetr to niewielkie, ale bardzo ważne urządzenie medyczne. Pozwala ono w prosty i szybki sposób ocenić stan pacjenta poprzez kontrolę jego tętna oraz poziomu wysycenia krwi tlenem. Produkt ten znalazł zastosowanie przede wszystkim na salach operacyjnych i pooperacyjnych, jednak doskonale sprawdzi się również w warunkach domowych. Pozwala on kontrolować wiele jednostek chorobowych, które mogą powodować niedotlenienie organizmu. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja dla organizmu, dlatego warto zadbać o swoje zdrowie już dziś, korzystając z przygotowanej oferty przez nasz sklep internetowy oddychasz.pl.

Wybierz odpowiedni pulsoksymetr

W ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl, przygotowaliśmy wiele sprawdzonych propozycji, wśród których dostępne są inhalatory, komory inhalacyjne, pikflometry oraz pulsoksymetr. Nasz sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, dlatego klientom możemy zaoferować wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w wielu terapiach. Przenośnym i bardzo kompaktowym pulsoksymetrem jest z pewnością model BLT M70, który jest w stanie zapewnić bardzo dokładne pomiary pulsu oraz saturacji. Posiada on bardzo czytelny wyświetlacz, a do zasilania wystarczą tylko dwa paluszki AAA. Kolejną propozycją przenośnego urządzenia tego typu jest model CHOICEMMED MD300M. Wyróżnia się on uniwersalnością, gdyż z powodzeniem może być stosowany u niemowląt, dzieci oraz u osób dorosłych. Warto podkreślić, że ten model pulsoksymetru może być zasilany z gniazda ściennego lub przez 3 baterie AAA, w zależności od potrzeb. Ciekawą propozycją jest także pulsoksymetr M860, pozwalający na wyrywkowe i ciągłe monitorowanie wysycenia krwi oraz pulsu u niemowląt, dzieci i osób dorosłych. To wielofunkcyjne urządzenie, które jest bardzo chętnie wybierane przez klientów. Jednocześnie to trwały, wydajny i wysokiej jakości produkt.

Pulsoksymetr na palec

Pulsoksymetr to urządzenie medyczne, które zakłada się na palec. Służy ono do nieinwazyjnego pomiaru pulsu oraz nasycenia krwi tlenem. Produkt ten charakteryzuje się niską wagą, mobilnością, wysoką dokładnością pomiaru oraz niezawodnością działania. Pragnąc wybrać odpowiedni model dla siebie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl. Dział Obsługi Klienta jest zawsze do dyspozycji klientów, odpowiadając również na wszelkie pytania.

Poza pulsoksymetrami i innymi, wyspecjalizowanymi produktami, uwzględniliśmy w naszym asortymencie odpowiednie akcesoria uzupełniające. Wśród tych produktów należy wymienić między innymi: czujnik z klipsem do pulsoksymetru dla dorosłych, czujnik z klipsem do pulsoksymetru dla dzieci, czujnik noworodkowy do pulsoksymetru, dedykowane ładowarki i wiele więcej.