Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do kolostomii Convex

Z myślą o pacjentach z wyłonioną kolostomią w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy profesjonalny sprzęt, który umożliwi codzienne, komfortowe funkcjonowanie i jednocześnie zagwarantuje higienę podczas zbiórki treści jelitowej. W tej kategorii znajdziesz worki do kolostomii Convex – szczelne i wygodne w noszeniu. Poznaj szczegóły!

Brak produktów do wyświetlenia

Co warto wiedzieć o workach do kolostomii Convex?

Proponowane worki do kolostomii Convex to wyroby medyczne stworzone przez renomowaną, cieszącą się zaufaniem markę Coloplast. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziesz inne odsłony tego typu produktów, w tym między innymi Mio i Concave, a także artykuły przeznaczone do ileostomii i urostomii. Dostępne w tej kategorii worki do kolostomii Convex są dedykowane pacjentom, u których było konieczne wycięcie fragmentu jelita grubego albo odbytnicy. To między innymi osoby z nowotworami złośliwymi tego odcinka układu pokarmowego, chorobami zapalnymi jelit czy wadami wrodzonymi. Worki do kolostomii Convex powstały z myślą o umożliwieniu pacjentom powrotu do normalnego życia. Nosząc je na co dzień, można wrócić do pracy, uprawiać sport, a nawet kąpać się, nie martwiąc się o szczelność worka stomijnego.

Worki do kolostomii Convex – bogata oferta wyrobów medycznych z dostawą do domu

Decydując się na zakupy w sklepie internetowym oddychasz.pl, możesz zamówić wybrane wyroby medyczne z dostawą prosto pod wskazany adres – zarówno do swojej placówki, jak i do domu. W przypadku worków do kolostomii Convex nie mogło być inaczej. U nas kupisz je w korzystnej cenie i z szybką wysyłką. W aktualnym asortymencie znajdziesz modele otwarte i zamknięte dostępne w trzech kolorach – szarym, cielistym albo przezroczystym. Do wyboru masz worki do kolostomii Convex Light, Soft i Deep, czyli wyroby medyczne o różnym kształcie, pozwalające na idealne dopasowanie artykułu do Twoich indywidualnych potrzeb.

To, co wyróżnia worki do kolostomii Convex na tle ich konkurencyjnych odpowiedników, jest specjalny kształt – odrobinę zakrzywiony, który w połączeniu z elastycznym przylepcem gwarantuje bezkompromisową przyczepność i dopasowanie do skóry w każdej sytuacji. Producent zadbał o to, aby worki gwarantowały maksymalną szczelność i dyskrecję noszenia, nawet w przypadku stomii wyłonionej poniżej poziomu skóry. Całość dopełniają niezawodne filtry, które redukują ryzyko pojawienia się nieprzyjemnego zapachu do zera.