Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki anatomiczne Tena

Wkładki anatomiczne to produkty chłonne dedykowane osobom dorosłym, które zmagają się przede wszystkim nietrzymaniem moczu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz artykuły higieniczne od renomowanych, zaufanych marek, a wśród nich wkładki anatomiczne TENA. Sprawdź, jakie produkty oferujemy i zamów je z dostawą prosto pod wskazany adres!

Wkładki anatomiczne TENA – wszystko, co warto o nich wiedzieć

Wkładki anatomiczne TENA to jednorazowe artykuły higieniczne, które są chętnie wybierane nie tylko przez kobiety, ale także mężczyzn. Właśnie dlatego marka stworzyła dwie serie produktów chłonnych – Lady dla pań i Men dla panów. Ich zadaniem jest zapewnienie maksymalnej ochrony w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu, i to bez względu na sytuację. Właśnie dlatego są polecane osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i nie chcą z niczego rezygnować. Dzięki wkładkom anatomicznym TENA jest to możliwe!

Wkładki anatomiczne TENA, podobnie jak i pozostałe produkty chłonne, to artykuły urologiczne, które wzbogacono o specjalny granulat. To właśnie on sprawia, że materiał bez problemu pochłania i zatrzymuje wilgoć, dzięki czemu ryzyko wycieków jest zerowe. Dodatkowo chroni przed nieprzyjemną mokrością i zapachami.

Wkładki anatomiczne TENA LADY – jakość i ochrona, którą doceniły wymagające kobiety

Jedną z propozycji dostępnych w aktualnym asortymencie są wkładki anatomiczne TENA Lady. Jak sama nazwa wskazuje – to artykuły higieniczne stworzone z myślą o kobietach. Specjalistyczne produkty chłonne są dedykowane przede wszystkim paniom, które zmagają się z lekkim nietrzymaniem moczu, ale nie tylko. Producent poleca je także kobietom w połogu. Dlaczego warto je wybrać? To proste! Wkładki anatomiczne TENA Lady idealnie dopasowują się do swojej właścicielki, zapewniają komfort nawet podczas codziennego i wielogodzinnego noszenia oraz gwarantują dyskrecję idącą w parze z komfortem. Dodatkowo są bezpieczne i wykonane z delikatnego dla skóry materiału oraz mają chłonność na poziomie ⅜.

Wkładki anatomiczne TENA Lady zawierają specjalne mikroperełki, które bez problemu radzą sobie z izolacją wilgoci i wiązaniem płynu. Efekt? Bezkompromisowe uczucie suchości i zero problemów z nieprzyjemnym zapachem, przed którym chroni dodatkowo flagowy system Fresh Odour Control. W naszym sklepie internetowym zamówisz wkładki anatomiczne TENA Lady w ekonomicznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk. Każda z nich jest pakowana osobno, dzięki czemu możesz wrzucić ją do torebki i mieć pod ręką w każdej sytuacji.

Wkładki urologiczne męskie TENA – stworzone specjalnie z myślą o potrzebach mężczyzn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy również wkładki urologiczne męskie TENA. To odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Produkty chłonne dostępne w tej kategorii to anatomiczne wyroby medyczne stworzone specjalnie z myślą o męskich potrzebach. Wysoka jakość, bezpieczeństwo stosowania oraz testy przeprowadzone przez ekspertów szwedzkiej marki gwarantują, że korzystanie z wkładek urologicznych męskich TENA będzie komfortowe i przyjemne dla skóry.

Nowoczesne wkładki urologiczne męskie TENA, które możesz zamówić w naszym sklepie z dostawą prosto pod wskazany adres, są dostępne w ekonomicznym opakowaniu zawierającym 20 sztuk. Aktualnie oferujemy wyroby o średniej chłonności na poziomie 4/8. Producent wyposażył je między innymi w innowacyjny i niezawodny system Odour Control, który gwarantuje maksymalną świeżość i suchość przez wiele godzin oraz ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Aby ułatwić Ci korzystanie z wkładek urologicznych męskich TENA, do produktu dołączono także instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zakładania wkładek na bieliznę.