Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki anatomiczne

Wkłady anatomiczne to produkty higieniczne, które przeznaczone są dla osób dorosłych, mających problem z nietrzymaniem moczu. Dostępne w naszym sklepie wkładki są bardzo chłonne i dyskretne, co jest gwarancją dużego komfortu użytkowania. Dzięki nim możesz zapomnieć o problemie przeciekania, ciesząc się swobodą wykonywania codziennych aktywności.

Wkłady anatomiczne - przeznaczenie i zastosowanie

Na stronie naszego sklepu znajdziesz nie tylko profesjonalny sprzęt medyczny, ale również jednorazowe artykuły higieniczne, jak np. wkłady anatomiczne. Akcesoria te dedykowane są dla osób dorosłych, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Wkładki przeznaczone są także dla tych, którzy borykają się z innymi problemami urologicznymi lub mają problem z nietrzymaniem stolca. Oferowane przez nas produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują pełną nieprzemakalność. Wysoka chłonność wkładek anatomicznych sprawia, że możesz bez ograniczeń wykonywać każdą aktywność w ciągu dnia.

Wkłady anatomiczne - rodzaje i zalety

Wkłady anatomiczne mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. W tej kategorii sklepu znajdziesz wkładki anatomiczne dla mężczyzn, które zostały wyprodukowane przez markę Tena. Nasz sklep w swoim asortymencie posiada także wkładki urologiczne męskie i damskie marki Seni, dzięki czemu każdy może wybrać produkt, w największym stopniu spełniający jego oczekiwania. Sprzedawane przez nas wkłady anatomiczne różnią się między sobą stopniem chłonności, a zarazem rozmiarem i ilością warstw.

Ultra cienkie wkładki przeznaczone są dla osób, którym doskwiera problem lekkiego, kropelkowego nietrzymania moczu. Modele medium zaleca się stosować w ciągu dnia i nocy w przypadku średniego nietrzymania moczu. W przypadku najbardziej obfitych i częstych problemów, polecamy sięgnąć po wkładki anatomiczne dla mężczyzn Seni man super. Dzięki najwyższemu stopniowi chłonności mogą one być stosowane nie tylko podczas codziennych aktywności, ale także w trakcie dłuższych podróży.

Wkłady anatomiczne dostosowane do potrzeb mężczyzny

Problem nietrzymania moczu często wywołuje u panów wstyd i zakłopotanie. W trosce o komfort mężczyzn poszerzyliśmy naszą ofertę o dyskretne wkładki anatomiczne dla mężczyzn, które idealnie dopasowują się do męskiej anatomii. Wkładki są cienkie, dzięki czemu nie wywołują żadnego dyskomfortu. Cechuje je także silne mocowanie, które sprawia, że nie przesuwają się one podczas codziennych aktywności. Jest to gwarancja wygody noszenia wkładki, a także tego, że mocz nie przedostanie się poza nią.

Wkłady anatomiczne dostępne w naszym sklepie Oddychasz.pl charakteryzuje wysoka chłonność, sprawiająca, że szybko pochłania on ciecz. Oferowane wkładki niwelują przykre zapachy, co dodatkowo zwiększa dyskrecję i komfort noszenia produktu. Warto dodać, że męskie wkładki wykonane zostały z naturalnego i oddychającego materiału, który jest bezpieczny dla ciała. Dzięki temu wkładki nie podrażniają wrażliwej skóry okolic krocza.

Szeroka oferta produktów na nietrzymanie moczu

Na stronie naszego sklepu możesz kupić nie tylko wkładki anatomiczne, ale także najróżniejsze pieluchomajtki dla dorosłych, a także dla dzieci. Produkty te sprawdzą się lepiej w przypadku osób leżących. Z kolei pacjentom chodzącym i aktywnym poleca się korzystanie z wkładek anatomicznych. Wszystkie oferowane przez nas produkty na nietrzymanie moczu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu, bardzo chłonne i dyskretne.

Wybierając dla siebie najlepszy produkt z naszej oferty, zapewnisz sobie wysoki komfort w atrakcyjnej cenie. Za produkcję oferowanych przez nas akcesoriów odpowiadają doświadczone marki Seni i Tena. Duża różnorodność produktów sprawia, że możesz w jednym miejscu kupić wkładki dostosowane do potrzeb różnych osób. W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych akcesoriów i sprzętów medycznych, które są skuteczne i niezawodne.

Sprzęt i produkty medyczne - refundacja NFZ

Oferowane przez nas produkty, w tym wkłady anatomiczne, możesz kupić w atrakcyjnej cenie. Co więcej, na niektóre sprzęty medyczne przysługuje Ci refundacja NFZ, dzięki której możesz kupić je jeszcze taniej. Nasz sklep posiada wiele refundowanych artykułów, takich jak wózki inwalidzkie czy aparaty cpap. Na stronie sklepu Oddychasz.pl znajdziesz profesjonalne sprzęty medyczne jak np. respiratory czy urządzenia do terapii wysokoprzepływowej. Oprócz sprzedaży zajmujemy się także dzierżawą sprzętów medycznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z pozostałymi kategoriami sklepu. Oferujemy gwarancję producenta na wszystkie produkty, rzetelny serwis oraz profesjonalne doradztwo.