• Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki anatomiczne

W sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy nie tylko bogaty asortyment rozwiązań z zakresu wentylacji mechanicznej oraz terapii tlenowej, takich jak respiratory czy koncentratory tlenu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również jednorazowe artykuły higieniczne, które podwyższają komfort życia, są wykonane z bezpiecznych materiałów i mogą pochwalić się skutecznym działaniem. Wśród nich znajdziesz między innymi wkładki anatomiczne dla kobiet i mężczyzn, które możesz zamówić z dostawą prosto do swojego domu lub placówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem Oddychasz.pl!

Czym są wkładki anatomiczne?

Dostępne w tej kategorii wkładki anatomiczne to jednorazowe artykuły higieniczne dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Oczywiście, proponowane produkty sprawdzą się równie znakomicie w przypadku innych dolegliwości ze strony układu moczowego lub w nietrzymaniu stolca. Tego typu artykuły są szczególnie polecane osobom aktywnym fizycznie i chodzącym – u pacjentów leżących o wiele lepiej sprawdzają się pieluchomajtki, które także możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Dlaczego warto zdecydować się na oferowane wkładki anatomiczne? Dostępne w Oddychasz.pl produkty są w 100% bezpieczne dla skóry, komfortowe w noszeniu i niezwykle chłonne. Dzięki temu nie musisz się martwić o przeciekanie czy nieprzyjemne uczucie mokrości.

Zalety wkładek anatomicznych

Wkładki anatomiczne mogą pochwalić się wieloma zaletami, dzięki którym są bardzo chętnie wybierane przez pacjentów zmagających się z nietrzymaniem moczu. Oprócz wspomnianej powyżej chłonności i komfortu noszenia artykuły higieniczne są przyjemne dla skóry, dzięki czemu nie powodują podrażnień i jednocześnie dopasowują się do ciała. Dzięki temu ryzyko ewentualnych problemów z przeciekaniem jest ograniczone do zera. Co więcej, wkładki anatomiczne męskie i damskie zapewniają poczucie suchości przez cały czas oraz mają właściwości antybakteryjne. Dodatkowo neutralizują nieprzyjemne zapachy i są niezwykle dyskretne.

Jakie wkładki anatomiczne znajdziesz w naszej ofercie?

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy przede wszystkim wkładki anatomiczne męskie, które są chłonne, wygodne w noszeniu i bezpieczne nawet dla delikatnej, podrażnionej skóry. Dostępne artykuły higieniczne możesz zamówić w kilku rozmiarach i wariantach chłonności, dzięki czemu z łatwością dobierzesz wkładki anatomiczne dopasowane do potrzeb swoich lub twoich pacjentów czy podopiecznych. Przykładowo wkłady TENA MEN Medium to produkty wysokiej klasy, które mogą pochwalić się chłonnością na poziomie 4/8. Są dyskretne, łatwe w zakładaniu i zostały przebadane przez szwedzkich ekspertów. U nas możesz zamówić je w standardowym opakowaniu zawierającym 20 sztuk. W ofercie mamy również wkładki anatomiczne męskie SUPER.