• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkłady chłonne

Podkłady na łóżko sprawdzą się doskonale w przypadku wielu codziennych sytuacji związanych z zachowaniem higieny. Jest to jeden z popularnych artykułów jednorazowych dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego, który zyskał spore uznanie wielu naszych klientów. Z powodzeniem może być wykorzystywany każdego dnia, kiedy wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne. Produkt ten dedykowany jest osobom ciężko chorym lub leżącym, jak również małym dzieciom. Użycie podkładu higienicznego doskonale zabezpiecza otoczenie przed zawilgoceniem czy zabrudzeniem. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną specyfikacją przedstawionego produktu.


Podkłady na łóżko, czyli sprawdzone artykuły jednorazowe

Proponowane przez nasz sklep internetowy podkłady na łóżko dostępne są w kilku rozmiarach, mianowicie: 90 x 60 cm, 90 x 170 cm, 60 x 60 cm oraz 40 x 60 cm. Warto także podkreślić, że dysponujemy różnymi wielkościami opakowań, liczących sobie po 5, 15 lub 30 sztuk. Dzięki temu każdy klient znajdzie dla siebie najwygodniejszy rozmiar podkładu higienicznego oraz wielkość opakowania. Produkt wykonany został przez uznaną markę Seni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje podkładów higienicznych, takie jak Seni Soft oraz Seni Soft Super Dry. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo podkłady higieniczne za ich atrakcyjną cenę oraz dobre właściwości, co zdecydowanie wyróżnia produkty tej marki.

Podkłady higieniczne doskonale zabezpieczają pościel, łóżko, wózek inwalidzki przed zabrudzeniem oraz zawilgoceniem. Podkłady na łóżkoto z pewnością nieodłączny element zabiegów pielęgnacyjnych oraz higienicznych, jakich wymagają małe dzieci - zwłaszcza w przypadku noworodków i niemowlaków to konieczny produkt. Wspomniane podkłady higieniczne sprawdzą się również w czasie dbania o starszych pacjentów wymagających indywidualnej opieki, na przykład w domu. Szczególnie poleca się je do zastosowania u osób ciężko chorych, starszych oraz po wypadkach.


Dlaczego warto wybrać podkłady na łóżko?

Oferowane podkłady higieniczne zostały wykonane z przyjemnej  dla skóry i wyjątkowo miękkiej włókniny. Jest to warstwa wierzchnia podkładu higienicznego. Warstwę spodnią stanowi folia nieprzepuszczalna o właściwościach antypoślizgowych. Zapewnia stabilizację w czasie licznych zabiegów pielęgnacyjnych, zwłaszcza w przypadku ruchliwych niemowlaków oraz niespokojnych chorych. Jednocześnie folia doskonale zabezpiecza podłoże przed jakimkolwiek zawilgoceniem. Pomiędzy folią a włókniną znajduje się przyjemna pulpa celulozowa, która gwarantuje odpowiedni poziom miękkości oraz szybko wchłania wilgoć, jeśli zachodzi taka konieczność. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów jednorazowych dostępnych w naszym sklepie internetowym, gdzie dostępne są również podkłady na łóżko! Życzymy udanych zakupów!