Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki pneumatyczne

Pacjenci spędzający większość dnia na wózkach inwalidzkich są szczególnie narażeni na dyskomfort, podrażnienia skóry i powstawanie odleżyn, które w konsekwencji prowadzą do pojawienia się dyskomfortu i bólu. Aby zapewnić pacjentom wygodę i ochronić ich przed nieprzyjemnymi dolegliwościami, warto zdecydować się na zakup poduszki pneumatycznej do wózka inwalidzkiego dostępnej w naszym sklepie internetowym. W Oddychasz.pl znajdziesz wyłącznie modele wykonane z wytrzymałych materiałów, łatwe w utrzymaniu w czystości i o skutecznym, przetestowanym działaniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty i złożenia zamówienia!

Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 46x46x4,5
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 46x46x4,5
Produkt dostępny na zamówienie
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 41x46x4,5
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 41x46x4,5
Produkt dostępny na zamówienie
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 38x40x4,5
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 38x40x4,5
Produkt dostępny na zamówienie
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 45x45x8
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 45x45x8
Produkt dostępny na zamówienie
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 40x45x8
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 40x45x8
Produkt dostępny na zamówienie
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 40x40x8
Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa 40x40x8
Produkt dostępny na zamówienie

Co warto wiedzieć o poduszkach pneumatycznych do wózka inwalidzkiego?

Poduszka pneumatyczna do wózka inwalidzkiego została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu równomiernego rozłożenia ciężaru ciała przez pacjenta. Jej struktura obejmuje połączone i wypełnione powietrzem komory, które chronią przed powstawaniem odleżyn, jednocześnie zapewniając komfort w trakcie przebywania w pozycji siedzącej przez wiele godzin. To właśnie dostępne w tej kategorii produkty są dedykowane do użytku w momencie największego ryzyka wystąpienia odleżyn. Z jej pomocą nacisk na dolne partie ciała zostanie zmniejszony, a pacjent będzie mógł cieszyć się stabilnością i odpowiednim podparciem. Poduszki przeciwodleżynowe są również zabezpieczone przed powstawaniem wgnieceń i zniekształceniem, dzięki czemu posłużą osobie chorej niezmiennie przez wiele lat. Dodatkowo, w przeciwieństwie do swoich piankowych i żelowych odpowiedników, mogą pochwalić się największą skutecznością redukcji nacisku ciała. Producenci oferują poduszki pneumatyczne do wózka inwalidzkiego w wersji pasywnej lub zmiennociśnieniowej, czyli z dodatkową pompką.

Komu polecamy poduszki pneumatyczne do wózka inwalidzkiego?

Jak sama nazwa wskazuje – poduszka pneumatyczna do wózka inwalidzkiego jest dedykowana pacjentom, którzy ze względu na stan zdrowia są zmuszeni do korzystania z niego na co dzień. To właśnie u nich ryzyko powstawania odleżyn i podrażnień skóry znacząco wzrasta, dlatego warto zainwestować w profesjonalne akcesoria, które pomogą w zapewnieniu maksymalnej wygody i pozwolą ograniczyć do minimum nieprzyjemne konsekwencje spędzania większości dnia w pozycji siedzącej. Dodatkowo rekomendujemy zakup poduszki pneumatycznej w przypadku pacjentów z endoprotezą, rotacją lub zmianami w miednicy, a także ze wrzodami i odleżynami w okolicach bioder. Dobierając ją do indywidualnych potrzeb użytkownika, możesz mieć pewność, że zakupiony model zapewni pacjentowi optymalne podparcie, ułatwi zachowanie optymalnej postawy w pozycji siedzącej oraz sprawi, że komfort korzystania z wózka inwalidzkiego ulegnie zwiększeniu.

Jakie poduszki pneumatyczne do wózka inwalidzkiego znajdziesz w naszej ofercie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby w sklepie internetowym Oddychasz.pl znalazły się wyłącznie najlepsze, odpowiednio przetestowane produkty. W tej kategorii bez problemu wybierzesz idealną poduszkę pneumatyczną do wózka inwalidzkiego. Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz przeciwodleżynowe modele o różnych wymiarach – 46 × 46 × 4,5 cm, 38 × 40 × 4,5 cm, 40 × 40 × 8 cm czy 45 × 45 × 8 cm. Oczywiście, jeśli nie wiesz, która poduszka pneumatyczna do wózka inwalidzkiego będzie najlepszym wyborem – zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Specjaliści z Oddychasz.pl doradzą Ci w zakupie. Bez względu na to, który model przeciwodleżynowy wybierzesz, możesz mieć pewność, że zapewni maksymalny komfort w pozycji siedzącej, umożliwi równomierne rozłożenie ciężaru oraz dopasuje się do ułożenia ciała użytkownika.

Poznaj najważniejsze zalety poduszek pneumatycznych do wózka inwalidzkiego z asortymentu Oddychasz.pl

W Oddychasz.pl oferujemy dwa rodzaje poduszek pneumatycznych do wózka inwalidzkiego – cieńsze w kolorze czarnym oraz grubsze, które są dostępne w odcieniu granatowym. Pierwsza gruba produktów może pochwalić się miękkością, łatwością utrzymania w czystości i dodatkiem pokrowca z powłoką antypoślizgową, dzięki której akcesorium pozostaje zawsze na swoim miejscu. Producent dodał do nich także pompkę, dzięki którym nadmuchanie komór nie sprawia problemu. Równie łatwa jest regulacja ich ciśnienia. Druga grupa produktów, obejmująca grubsze poduszki pneumatyczne, pozwala na równie proste zachowanie higieny i ma także antypoślizgowy pokrowiec z oddychającej dzianiny. W zestawie z wybranym modelem przeciwodleżynowym otrzymujesz pompkę i zestaw naprawczy. Co więcej, decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, możesz liczyć na atrakcyjne ceny, profesjonalną pomoc i szybki czas realizacji zamówienia. W Oddychasz.pl możesz również skorzystać z refundacji. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami z naszego asortymentu – wózkami inwalidzkimi, artykułami uciskowymi czy artykułami jednorazowymi.