Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Soft Baby

W ofercie sklepu oddychasz.pl znajdą Państwo maski CPAP przeznaczone dla pacjentów pediatrycznych. Problemy związane z bezdechem sennym mogą dotyczyć także osób w młodym wieku. Stosowanie terapii tlenowej w tym przypadku stanowi bardzo dobre posunięcie, jednak młodzi pacjenci mają swoje wymagania, którym produkty dostępne na rynku powinny sprostać. Takie właśnie są maski Soft Baby, które zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych.

Maska Soft Baby dla dzieci

Maska Soft Baby została stworzona w celu zapewnienia jak największego komfortu małemu pacjentowi. W procesie jej powstawania dużą rolę odgrywała opinia pulmonologów dziecięcych oraz anestezjologów. Ścisła współpraca pozwoliła na uzyskanie doskonałego efektu końcowego w postaci maski Soft Baby. Sprawdzi się ona zarówno w przypadku niemowląt, jak i dzieci w przedziale wagowym od 3 do 12 kg. Poduszka maski wykonana została z bardzo miękkiego silikonu, który nie wywiera nadmiernego ucisku na twarz dziecka. Jednocześnie jednak nie dochodzi do żadnych nieszczelności. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanym pięciu punktom mocowania. Obrotowa rurka umożliwia poruszanie się w płaszczyźnie 360 stopni, dzięki czemu nie ogranicza ruchów dziecka, pozwala na wykonywanie wszystkich codziennych czynności, tym samym poprawiając zdecydowanie komfort psychiczny pacjenta podczas trwania terapii.

Maska Soft Baby o ofercie oddychasz.pl

Maska Soft Baby oraz wszystkie inne produkty dostępne w asortymencie sklepu oddychasz.pl charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i spełniają wszystkie niezbędne normy. Dzięki temu uzyskują Państwo produkt, który jest sprawdzony, bezpieczny i przynosi oczekiwane rezultaty. Stosowanie maski Soft Baby znacząco poprawi komfort życia małego pacjenta, zapewniając mu odpowiednią dawkę zdrowego i potrzebnego snu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów.