Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Inne

orthoNATURAL 20 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
orthoNATURAL 15 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
orthoNATURAL 12 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
orthoNATURAL 10 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
orthoNATURAL 8 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
orthoNATURAL 6 cm x 3 m
Produkt dostępny na zamówienie
elastoDERM F-IV
Produkt dostępny na zamówienie
Elastopor IV 5,1 cm x 7,6 cm 100szt.
Produkt dostępny na zamówienie
Elastopor IV 6 cm x 8 cm 50szt.
Produkt dostępny na zamówienie
Elastopor IV 6 cm x 8 cm 100szt.
Produkt dostępny na zamówienie

Zabezpieczenie rany obejmuje kilka czynności, w czasie których wykorzystuje się liczne artykuły jednorazowe. To między innymi opaska dziana, kompresy z włókniny jałowe czy plastry opatrunkowe. Wszystkie te produkty i znacznie więcej znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl. Wspomniane kompresy i plastry doskonale sprawdzą się w czasie przemywania rany, opatrywania jej oraz zabezpieczenia powstałej rany po urazie przed wszelkimi zanieczyszczeniami. 


Plastry i taśmy opatrunkowe - asortyment oddychasz.pl

Pragniemy Państwu zaoferować wysokiej jakości artykuły jednorazowe, które sprawdzą się w momencie oczyszczania oraz zabezpieczania nawet drobnego skaleczenia. Oferujemy m.in. plastry opatrunkowe, jakim jest plaster włókninowy z opatrunkiem w kilku wariantach, mianowicie: 6 cm x 1 m, 6 cm x 5 m, 8 cm x 1 m oraz 8 cm x 5 m. W naszej ofercie  znajduje się także przylepiec włókninowy o następujących parametrach: 2,5 cm x 5 m, 5 cm x 5 m, 2,5 cm x 9,14 m oraz 5 cm x 9,14 m. Dodatkowo uwzględniliśmy taśmę opatrunkową w kilku wariantach, takich jak: 5 cm x 10 m, 10 cm x 10 m, 15 cm x 10 m oraz 20 cm x 10 m. Doskonałym uzupełnieniem w wielu przypadkach jest skorzystanie z waty celulozowej, którą pragniemy zaoferować w dwóch atrakcyjnych formach - w płatach i w zwojach.  


Taśmy opatrunkowe - zalety i zastosowanie

Taśmy opatrunkoweposiadają wszechstronne zastosowanie, gdyż doskonale sprawdzą się w momencie mocowania, zabezpieczania oraz stabilizowania opatrunków pierwotnych, nałożonych bezpośrednio na ranę powstałą w wyniku urazu lub przerwania ciągłości skóry. Zwłaszcza tych, które nie posiadają elementów lepnych. Produkt ten można również z powodzeniem stosować do mocowania, zabezpieczania oraz stabilizowania licznych produktów medycznych, takich jak: cewniki, dreny czy rurki medyczne. Produkt ten doskonale sprawdzi się także na bloku operacyjnym. Taśmy opatrunkowezostały wykonane z włókniny w kolorze białym, którą można opisać jako niejałową oraz hipoalergiczną. Przylepiec ten wyróżnia się dobrą przylepnością, przepuszczalnością pary wodnej i powietrza, jak i elastycznością. Zapewnia to komfort i swobodę ruchów, ponieważ doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Bez względu na wybrany wariant, każdy plaster nawinięty jest na rolkę, a brzegi są estetycznie i prosto wykończone.


Plastry opatrunkowe - zalety i zastosowanie

Podobnie jak taśmy, tak i plastry opatrunkowesłużą do zabezpieczania oraz opatrywania ran. Niemniej w tym przypadku przylepiec połączony jest z gazą, dzięki czemu czynności związane z opatrywaniem są łatwiejsze dla wielu naszych klientów. Warto podkreślić, że plaster włókninowy z opatrunkiem doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich ran i otarć. Jest to samoprzylepny plaster, do którego produkcji wykorzystano hydrofobową włókninę z wkładem chłonnym. Warto wspomnieć, że plaster ten zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza, jest elastyczny, niejałowy i hipoalergiczny.