• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki inwalidzkie

Od czasu wymyślenia pierwszego wózka inwalidzkiego wiele się zmieniło. Obecnie sprzedaje się wózki inwalidzkie w coraz większym stopniu spełniające oczekiwania osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne wózki inwalidzkie, wśród których z pewnością znajdziesz model dostosowany do swoich potrzeb. Oferujemy m.in. wózki aktywne, adaptacyjne, a także sportowe.

Wózki inwalidzkie – przeznaczenie i zastosowanie

Wózek inwalidzki to bardzo ważny sprzęt w życiu osób unieruchomionych, który umożliwia im stałe lub tymczasowe poruszanie się. Dlatego też tak istotne jest to, by wybrać wygodny i praktyczny wózek, spełniający wymagania osoby z niepełnosprawnością. Produkt ten jest niezbędny w codziennym funkcjonowaniu osób unieruchomionych. Sprzęt dostosowany do potrzeb i możliwości użytkownika jest dla niego gwarancją choćby częściowej samodzielności w wykonywaniu podstawowych czynności na co dzień. Wysokiej jakości wózek inwalidzki zapewnia komfort, bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wytrzymałość.

Różnorodne wózki inwalidzkie – aktywne, sportowe i inne

Oferujemy różnorodne wózki inwalidzkie, dzięki czemu niewątpliwie każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Dostępne są zarówno wózki manualne, jak i aktywne. Wózki ręczne to klasyczne modele o uniwersalnych parametrach. Z kolei wózki aktywne przeznaczone są dla osób, które często się przemieszczają. Są one lekkie, wytrzymałe oraz dostosowane do aktywnego użytkowania. Taki wózek inwalidzki posiada również możliwość zmiany określonych parametrów, służących optymalnemu ułożeniu ciała. W naszym sklepie możesz kupić personalizowane wózki aktywne, które zostaną wykonane na zamówienie. Dzięki temu masz możliwość dopasowania licznych elementów, a także wybrania dodatkowego wyposażenia produktu. Na uwagę zasługują też wózki inwalidzkie składane, które można w łatwy sposób przenosić i transportować. Oprócz opisanych już wózków znajdziesz u nas również modele sportowe. Posiadają one charakterystyczną budowę, umożliwiającą uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej.

Wózki inwalidzkie NFZ – wysokiej jakości wózki z refundacją

W sklepie Oddychasz.pl oferujemy wysokiej jakości wózki, które znajdą szerokie zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach i domach opieki. Proponowane wózki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów przez profesjonalne i zaufane marki. To sprawia, że są one wygodne, praktyczne i bezpieczne. Dostępne są w różnej cenie, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Warto dodać, że w naszym sklepie możesz zdecydować się na wózki inwalidzkie NFZ i skorzystać z refundacji, zmniejszając tym samym kwotę zakupu. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie. Sprzedajemy także specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, komory inhalacyjne, pulsoksymetry oraz inne akcesoria okołomedyczne.