Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maski CPAP Amara

Maski CPAP stanowią doskonały produkt dla wszystkich osób zmagających się z problemem bezdechu. Sklep internetowy oddychasz.pl uwzględnia w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment produktów, które przynoszą pacjentom ulgę i umożliwiają normalne funkcjonowanie oraz zdrowy i mocny sen. To bardzo ważne, bowiem osoby cierpiące na bezdech wielokrotnie budzą się podczas nocy z powodu zamykania się światła dróg oddechowych na poziomie gardła. W rezultacie skutkuje to częściowym niedotlenieniem. Wszystko to w sposób negatywny odbija się zarówno na zdrowiu pacjenta, jak również jego codziennym samopoczuciu.

Maska Amara w ofercie oddychasz.pl

Maska Amara dostępna w naszym sklepie internetowym to produkt, który zyskał duże uznanie wśród klientów. Dostępne są dwie wersje masek - zawierające port wydechowy oraz takie, które go nie posiadają. W celu lepszego dopasowania do kształtu anatomicznego twarzy pacjenta, maski dostępne są w różnych wielkościach. Sam produkt, pomimo tego, iż prosty, jest niezwykle skuteczny i w bardzo dobry sposób zastępuje leczenie farmakologiczne. Przy tworzeniu maski wzięto pod uwagę wszystkie najwyższe standardy, a zastosowane materiały zostały odpowiednio dobrane, by zapewnić pacjentowi jak największy komfort użytkowania. Cały asortyment dostępny w sklepie internetowym oddychasz.pl to produkty wysokiej jakości, cieszące się uznaniem i zainteresowaniem na rynku.

Maska Amara pomoże w oddychaniu

Maska Amara to maska ustno-nosowa, która świetnie sprawdzi się przy problemach z bezdechem. Jej budowa zapewnia przede wszystkim duży komfort użytkowania, a także wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Produkt wykonany został przez firmę Philips Respironics, która od wielu lat jest liderem w branży sprzętu medycznego. Prosta budowa i zastosowanie niewielkich ilości elementów sprawiają, że maska Amara czyści się i konserwuje w sposób szybki oraz bezproblemowy. Ponadto jest ona wyjątkowo mała i lekka, przez co nie przeszkadza pacjentowi w wykonywaniu codziennych czynności, zapewniając szeroki kąt widzenia. Maska jest bardzo szczelna, a zastosowana poduszka nie powoduje podrażnień na twarzy.