Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Philips

Marki Philips nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Globalne przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją nie tylko elektroniki przeznaczonej do codziennego użytku. W jego ofercie można również znaleźć profesjonalne i specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria opracowane specjalnie z myślą o branży medycznej. Niezawodność, wysoka jakość i renoma marki oraz sygnowanych jej logo produktów sprawiły, że nie mogło zabraknąć ich również w naszym sklepie internetowym. W oddychasz.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór sprzętów Philips, wśród których znajdziesz między innymi respiratory, monitory pacjenta, obwody pacjenta, filtry antybakteryjne czy kardiografy. Większość urządzeń globalnego przedsiębiorstwa jest dostępne na zamówienie – możesz zakupić je albo online, albo w naszym sklepie stacjonarnym. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Respiratory Philips

Jedną z naszych propozycji są respiratory Philips, w tym między innymi model Trilogy EVO, który jest przeznaczony zarówno do wentylacji inwazyjnej, jak i nieinwazyjnej oraz może być z powodzeniem stosowany i u dorosłych, i u dzieci, których masa ciała wynosi przynajmniej 2,5 kg. Urządzenie może pochwalić się licznymi zaletami, dzięki którym jest chętnie wybierane przez profesjonalistów z branży medycznej. Jedną z nich jest łatwa i intuicyjna obsługa, dzięki której personel nie wymaga wielogodzinnego przeszkolenia. Dodatkowo sprzęt umożliwia dopasowywanie parametrów do potrzeb pacjenta, jednocześnie nieustannie monitorując jego stan zdrowia. Nie bez znaczenia jest również aż 15-godzinny czas pracy na baterii, możliwość zapisu danych osoby chorej czy opcja połączenia respiratora Philips z systemem Care Orchestrator Essence. Całość dopełnia dodatek zaawansowanych trybów terapii NIV oraz możliwość stosowania 1- lub 2-ramiennych obwodów.

Kardiomonitory Philips

Inną propozycją są kardiomonitory Philips, czyli profesjonalne urządzenia przeznaczone do nieustannego monitorowania podstawowych funkcji życiowych pacjentów. Tego typu sprzęt może być z powodzeniem użytkowany nie tylko w placówkach medycznych, ale także w domach. Wśród wielu produktów znajdziesz na przykład model Philips Goldway G40E. Proponowany sprzęt jest wyposażony między innymi w czytelny, duży wyświetlacz o przekątnej wynoszącej 12,1 cala oraz możliwość dostarczania w czasie rzeczywistym najważniejszych parametrów. Są to między innymi: temperatura, 5-kanałowe EKG, NIBP czy 2-kanałowe inwazyjne ciśnienie krwi. Co więcej, polecany kardiomonitor ma elastyczne tryby wyświetlania – minitrend, tryb dużych liczb czy OxyCRG. Producent wyposażył go również w intuicyjne menu, ekran dotykowy i pokrętło, które gwarantują komfort i łatwość obsługi. Dodatkowo model Goldway G40E ma funkcję sieci LAN, kompaktowy rozmiar, który ułatwia jego przenoszenie, oraz zatrzask alarmowy.