Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - TENA

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów chłonnych, które zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach zmagających się z problemem nietrzymania moczu, to w sklepie internetowym Oddychasz.pl mamy coś specjalnie dla Ciebie – artykuły TENA, które od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi takie jednorazowe artykuły medyczne jak pieluchomajtki w różnych rozmiarach czy chusteczki oczyszczające. Dodatkowo przygotowaliśmy także kosmetyki TENA. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Co warto wiedzieć o marce TENA?

Marka TENA od wielu lat specjalizuje się w produkcji chłonnych artykułów higienicznych, które są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i służby zdrowia. Obecnie brand jest dostępny w ponad 90 krajach na całym świecie, poprawiając komfort życia milionów pacjentów. Jako część globalnej grupy Essity, która działa w branży higieny, TENA nieustannie stawia na zrównoważony rozwój, jednocześnie proponując coraz szerszą gamę produktów, które znacząco wpływają na życie osób z nietrzymaniem moczu. Poważna dolegliwość nie tylko wpływa na zdrowie i samopoczucie, ale także prowadzi do izolacji społecznej. Z pomocą produktów TENA, w tym pieluchomajtek dla dorosłych, pacjenci mogą na nowo cieszyć się życiem, jednocześnie nie nadwyrężając swojego budżetu.

Pieluchomajtki TENA

Pieluchomajtki to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie marki TENA. Właśnie dlatego nie mogło zabraknąć ich również w naszym sklepie internetowym. W aktualnym asortymencie znajdziesz jednorazowe artykuły higieniczne w różnych rozmiarach – S, M i L, w różnych wariantach – SLIP ProSkin, SLIP ProSkin PLUS i SLIP ProSkin MAXI. Proponowane produkty charakteryzują się najwyższym standardem artykułów medycznych i zapewniają aż potrójne działanie. Pieluchomajtki gwarantują maksymalną wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i suchość. W efekcie osoby z problemem nietrzymania moczu nie muszą się martwić o dyskomfort czy przeciekanie. Z powodzeniem można stosować je nawet w przypadku wrażliwej skóry. Materiał, z którego zostały wykonane, chroni ją przed podrażnieniami i zapewnia jej swobodny dopływ powietrza. Największą chłonnością mogą pochwalić się pieluchomajtki SLIP ProSkin MAXI.

Pozostałe produkty TENA

W ofercie TENA znajdziesz również nawilżane chusteczki oczyszczające przeznaczone do higieny intymnej u dorosłych. Z powodzeniem można stosować je u seniorów, i to nie tylko u pacjentów, którzy zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Produkty oczyszczają, pielęgnują i zapewniają skórze ochronę. Wśród pozostałych propozycji TENA nie zabrakło również kosmetyków – pianki myjącej Wash Mousse przeznaczonej do mycia bez wody osób leżących, kremu do mycia Wash Cream stworzonego z myślą o pielęgnacji skóry seniorów czy kremu łagodzącego z cynkiem Zinc Cream, który łagodzi odparzenia i podrażnienia. Preparat jest bezpieczny w stosowaniu w okolicach intymnych.